Panasonic Lumix S5IIX
Panasonic Lumix S5IIX
Panasonic Lumix DC-S5 IIX korpus, mustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2417.89 € Vaata lisaks |
|
1938.32 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Peeglita kaamera Panasonic Lumix DC-S5 IIX, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2089 € Vaata lisaks |
|
1989.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Peeglita kaamera Panasonic Lumix DC-S5 IIX, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2089 € Vaata lisaks |
|
1989.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Panasonic Lumix DC-S5IIX korpusTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
2046.99 €
|
Poodi bigbox.ee |
Panasonic Lumix S5M2X Bodykiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 341.6Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
2049.58 €
|
Poodi rde.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:49
! Teata veast| Bränd | Panasonic |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Peeglita kaamera |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Panasonic |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | DC-S5 IIX + Lumix S 20-60mm F3.5-5.6 |
| Pikkus | 90.1 |
| Laius | 134.3 |
| Kaal | 740 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 2:1 |
| Diafragma | F3.5-5.6 |
| Seeria | Lumix |
| Kõrgus | 102.3 |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Fookuse kaugus | 60 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 35.6 x 23.8mm |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Lumix S 20-60mm F3.5-5.6 |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem kontrasti ja faasi diferentsiaali kindlaksmääramisega |
| Katiku kiirus | 1/8.000 |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | HDMI Type A |
| Vaata lisaks | |








































