MSI Modern 15 H C13M
MSI Modern 15 H C13M
MSI Modern 15 H C13M-202PL - i5-13420H | 15,6" | 16GB | 512GB | Win11Vaata lisaks |
|
733.56 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
MSI Modern 15 H C13M-202PL - i5-13420H | 15,6" | 16GB | 512GB | Win11 | C13M-202.. |
|
751.12 €
|
Poodi enter24.eu |
MSI Modern 15 H C13M-202PL i5-13420H 15.6" FHD 60Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200MHz ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
759.48 €
|
Poodi bigbox.ee |
MSI Modern 15 H C13M-202PL 15.6 FHD i5-13420H 16GB 512SSD EN W11 Black0% liising 126.7Eur kuni 6 kuud |
|
760.20 €
|
Poodi rde.ee |
Sülearvuti MSI Modern 15 H 15.6" FHD IPS 60Hz i5-13420U 16GB 512GB Win11H H C13M.. |
|
767.57 €
|
Poodi kaup24.ee |
MSI Modern 15 H C13M-202PL - i5-13420H | 15.6" | 16GB | 512GB | Win11 - i5-13420.. |
|
788.80 €
|
Poodi galador.ee |
MSI Modern 15 H C13M-202PL Classic Black, 15.6" FHD IPS, Core i5-13420H, 16GB, 5.. |
|
791.19 €
|
Poodi toppc.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 12:30
! Teata veast| Bränd | MSI |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | FHD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Mudel | 15 H C13M-207NL |
| Pikkus | 241 |
| Seeria | MSI Modern |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Laius | 359 |
| Kaal | 1.8 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-13420H |
| Protsessori sagedus | 3.4 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Vaata lisaks | |








































