MSI Thin 15 B13UC
MSI Thin 15 B13UC
MSI Thin 15 B13UC-3423XPL i5-13420H 15.6" FHD 144Hz IPS-Level 16GB DDR4 3200 SSD..Vaata lisaks |
|
706.85 €
|
Poodi multo.eu |
MSI Laptop MSI Thin 15 B13UC-3423XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 3050 / 144.. |
|
708.24 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Sülearvuti MSI Thin 15 B13UC-3423XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 3050 / 144..Vaata lisaks |
|
719.10 €
|
Poodi enter24.eu |
MSI Thin 15 B13UC-1000US 15.6 144hz i5-13420H 16GB 512SSD RTX3050 US W11saa kätte 15 minutiga Tallinnas (t.p. 9:30-18:00), 0% liising 125Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
749.99 €
|
Poodi rde.ee |
MSI Laptop MSI Thin 15 B13UC-3404XPL i5-13420H / 16 GB / 512 GB / RTX 3050 / 144..Vaata lisaks |
|
752.23 €
|
Poodi percte.eu |
Sülearvuti MSI Thin 15 B13UC-3423XPL, i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 16 ", Intel UHD .. |
|
819.00 €
|
Poodi k-rauta.ee |
Sülearvuti MSI Thin 15 B13UC-3423XPL, i5-13420H, 16 GB, 512 GB, 16 ", Intel UHD .. |
|
819.00 €
|
Poodi 1a.ee |
MSI Thin 15 B13UC-2892 - 15,6" FHD 144Hz Display, Intel i5-13420H, 16GB RAM, 512..Vaata lisaks |
|
925.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 14:44
! Teata veast| Bränd | MSI |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | MSI |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | B13UC-2203XPL |
| Pikkus | 254 |
| Seeria | MSI Thin 15 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Laius | 359 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.86 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 21.7 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel Core i7-13620H |
| Protsessori sagedus | 1.8 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 4 GB DDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |



















































