Microsoft Surface Pro 8
Microsoft Surface Pro 8
Stojak Compulocks Surface Pro 8-11 Apex Enclosure Brandable Floor Stand - Ustawi..Vaata lisaks |
|
519.57 €
|
Poodi enter24.eu |
Microsoft preowned Microsoft Surface Pro 8 13 I7-1185G7 16GB 256GB, sort A klassVaata lisaks |
Refurbished
|
643.40 €
|
Poodi smartech.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 09:08
! Teata veast| Bränd | Microsoft |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1920 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Microsoft |
| Puhvermälu (Cache) | 8 |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | Pro 8 |
| Pikkus | 287 |
| Seeria | Microsoft Surface |
| Protsessori põlvkond | Tiger Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Laius | 208 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 0.891 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR4X |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 51 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 9.3 |
| Ekraani diagonaal | 13 |
| Korpuse värv | Alumiinium |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1135G7 |
| Protsessori sagedus | 2.4 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 128 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 128 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6: 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tööiga kuni | 16 |
| Liidesed | 3.5 mm Audio |
| Vaata lisaks | |
































