Microsoft Surface Pro 10 256GB
Microsoft Surface Pro 10 256GB
Microsoft Laptop Microsoft Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256 GB 33..Vaata lisaks |
|
1570.13 €
|
Poodi percte.eu |
Microsoft (OEM) Microsoft Surface Pro 10 Intel Core | ZDT-00022 | 0196388256723Vaata lisaks |
|
1710.92 €
|
Poodi viron.ee |
Microsoft Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256GB 33cm (13") 16GB Wi-..Vaata lisaks |
|
1808.80 €
|
Poodi multo.eu |
Microsoft Surface Pro 10 Platinum 256GB Ultra 5 16GB Win 11 Pro 5G | EP2-14742 |..Vaata lisaks |
|
1871.07 €
|
Poodi enter24.eu |
Microsoft Laptop Microsoft Microsoft Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256 GB 33..Vaata lisaks |
|
1895.96 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Microsoft Surface Pro 10 13" 135U 16GB 256SSD W11Pro Black0% liising 316.47Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1898.80 €
|
Poodi rde.ee |
Microsoft Surface Pro10 256GB (i5/16GB) Must W11 PROTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1898.80 €
|
Poodi bigbox.ee |
MICROSOFT Surface Pro 10 Intel Core Ultra 5 256 GB 33 cm (13) 16 GB Wi-Fi 6E (80..Vaata lisaks |
|
1898.80 €
|
Poodi smartech.ee |
Microsoft Surface Pro 10 5G, 16GB/256GB, Platinum, Windows 11 Pro EP2-14742Vaata lisaks |
|
1906.78 €
|
Poodi toppc.ee |
Tahvelarvuti Microsoft Surface Pro 10, 13", 16GB/256GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2009 € Vaata lisaks |
|
1944.30 €*
|
Poodi 1a.ee |
Microsoft Surface Pro 10, 13" 120hz Intel Core Ultra 5 135U 16GB 256GB W11P, BlackVaata lisaks |
|
1944.30 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Tahvelarvuti Microsoft Surface Pro 10, 13", 16GB/256GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2009 € Vaata lisaks |
|
1944.30 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Microsoft Surface Pro 10 for Business - Tablet - Intel Core Ultra 5 135U - Win 1..Vaata lisaks |
|
1988.20 €
|
Poodi galador.ee |
Microsoft Surface Pro 10 5G Intel Core Ultra 5 LTE 256 GB 33 cm (13") 16 GB Wi-F.. |
|
2773.83 €
|
Poodi electrobase.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 21:08
! Teata veast| Bränd | MICROSOFT |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | PixelSense™ |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1920 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Microsoft |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | ZDV-00004 |
| Pikkus | 208.6 |
| Seeria | Microsoft Surface Pro 10 |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 287 |
| Kaal | 0.879 |
| Päritoluriik | Ameerika |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 48 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 9.3 |
| Ekraani diagonaal | 13 |
| Korpuse värv | Plaatina |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | 165U |
| Protsessori sagedus | 1.2 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 802.11ax (gen.6) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku maht | 48 |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |






























