Microsoft Surface Pro 10 512GB
Microsoft Surface Pro 10 512GB
Microsoft Laptop Microsoft MS Surface Pro10 5G Intel Core Ultra 7 165U 33,02cm 1.. |
|
2337.31 €
|
Poodi percte.eu |
Microsoft Surface Pro 10 Platinum 512GB Ultra 7 32GB Win 11 Pro 5G | EP2-14826 |.. |
|
2343.19 €
|
Poodi enter24.eu |
MICROSOFT Surface Pro 10 ettevtetele (platina, Windows 11 Pro, 512 GB SSD, 32 GB.. |
|
2348.40 €
|
Poodi smartech.ee |
Microsoft Surface Pro 10 13" 165U 32GB 512SSD 5G W11Pro Platinum0% liising 427.84Eur kuni 6 kuud |
|
2567.06 €
|
Poodi rde.ee |
MICROSOFT Surface Pro10 5G Intel Core Ultra 7 165U 32GB 512GB UMA W11P CM SC Pla.. |
|
3173.10 €
|
Poodi galador.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 02:20
! Teata veast| Bränd | Microsoft |
| Kategooria | Tahvelarvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | PixelSense™ |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1920 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Microsoft |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | ZDU-00004 |
| Pikkus | 208.6 |
| Seeria | Microsoft Surface Pro 10 |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 287 |
| Kaal | 0.879 |
| Päritoluriik | Ameerika |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 48 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 9.3 |
| Ekraani diagonaal | 13 |
| Korpuse värv | Plaatina |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | 135U |
| Protsessori sagedus | 3.6 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | WiFi 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku maht | 48 |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |
































