Lexar NQ100 960GB
Lexar NQ100 960GB
Lexar NQ100 960GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Read speed 550M.. |
|
109.00 €
|
Poodi smartech.ee |
Eelnevate müüjate soovitused (41)
Lexar NQ100 960 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Read speed 550.. |
|
51.00 €
|
Laost otsasbaumarket.ee |
Lexar | NQ100 | 960 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA.. |
|
51.76 €
|
Laost otsaspricemarket.lv |
Lexar | NQ100 | 960 GB | SSD form factor 2.5" | SSD interface SATA III | Read sp.. |
|
54.28 €
|
Laost otsascaver.ee |
Lexar | NQ100 | 960 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA.. |
|
56.00 €
|
Laost otsastechmarket.ee |
SSD drive NQ100 960GB SATA3 2.5 560/500MB/s | LNQ100X960G-RNNNG | 843367122714 |
|
57.90 €
|
Laost otsasenter24.eu |
Lexar NQ100 960 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Read speed 550.. |
|
58.44 €
|
Laost otsasgig.ee |
SSD|LEXAR|960GB|SATA 3.0|Read speed 550 MBytes/sec|LNQ100X960G-RNNNG |
|
59.93 €
|
Laost otsasavamarket.ee |
SSD | LEXAR | 960GB | SATA 3.0 | Read speed 550 MBytes/sec | LNQ100X960G-RNNNG |
|
61.40 €
|
Laost otsasmegapc.ee |
SSD|LEXAR|NQ100|960GB|SATA 3.0|Write speed 500 MBytes/sec|Read speed 550 MBytes/.. |
|
63.00 €
|
Laost otsasareaal.ee |
Lexar SSD|LEXAR|NQ100|960GB|SATA 3.0|Write speed 500 MBytes/sec|Read speed 550 M.. |
|
64.69 €
|
Laost otsasbalticguru.eu |
Lexar NQ100 960 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Read speed 550.. |
|
65.00 €
|
Laost otsasfotofabrikas.lt |
Lexar NQ100 960 GB, SSD form factor 2.5", SSD interface SATA III, Read speed 550.. |
|
65.99 €
|
Laost otsasgate7.ee |
SSD LEXAR 960GB SATA 3.0 Read speed 550 MBytes sec LNQ100X960G-RNNNG |
|
66.81 €
|
Laost otsaskamillpluss.ee |
Lexar SSD|LEXAR|NQ100|960GB|SATA 3.0|Write speed 500 MBytes/sec|Read speed 550 M.. |
|
71.26 €
|
Laost otsasvlc.lv |
Lexar NQ100 960 GB SSD form factor 2.5" Solid-state drive interface SATA III Rea.. |
|
73.77 €
|
Laost otsasergohiir.ee |
SSD LEXAR NQ100 960GB SATA 3.0 Write speed 500 MBytes/sec Read speed 550 MBytes/.. |
|
73.79 €
|
Laost otsaskontorikaubad.ee |
SSD|LEXAR|NQ100|960GB|SATA 3.0|Write speed 500 MBytes/sec|Read speed 550 MBytes/.. |
|
74.80 €
|
Laost otsasheahind.ee |
SSD|LEXAR|NQ100|960GB|SATA 3.0|Write speed 500 MBytes/sec|Read speed 550 MBytes/.. |
|
75.94 €
|
Laost otsaselectrobase.ee |
Lexar 960GB NQ100 2.5” SATA (6Gb/s) Solid-State Drive, up to 560MB/s Read and 50.. |
|
102.50 €
|
Laost otsasgalador.ee |
Lexar NQ100 960 GB, SSD vormitegur 2,5", SSD liides SATA III, lugemiskiirus 550 .. |
|
105.13 €
|
Laost otsasbigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-01-26 22:34
! Teata veastHinnamuutuste ajalugu - Lexar NQ100 960GB

Miks maksta rohkem?
- Lisateave hindade kohta
- Hankige pakkumisi
- Hankige kasulikke koode
Saada madal hinna teadaanded!
Liitu meiega ja teavitame teid esmalt hinnamuutustest! 💚
Logi sisse Facebook Logi sisse GoogleEi ole Facebooki ega Gmaili kasutajat? Registreeru e-postiaadressiga
On tõenäoline, et selle toote hind langeb järgneva 3 nädala jooksul 10% võrra!
Arvustused, kommentaarid, arvamused - Lexar NQ100 960GB
Arvustusi pole. Ole esimene!
Informatsioon
| Bränd | LEXAR |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mõõdud: 69,85 x 100,2 x 7 mm |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Lexar |
| Ketta maht | 960 GB |
| Andmeedastuskiirus Gb/s | 6 |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Sügavus | 72 |
| Kirjutamiskiirus | 500 |
| Lugemiskiirus | 550 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Mudel | NQ100 |
| Laius | 105 |
| Maksimaalne töötemperatuur | 70 |
| Kõrgus | 10 |
| Vaata lisaks Näita vähem | |













































