Lexar NS100 512GB
Lexar NS100 512GB
Lexar NS100 512 GB SSD form factor 2.5" Solid-state drive interface SATA III Rea.. |
|
91.19 €
|
Poodi alfashop.ee |
Kõvaketas (SSD) Lexar NS100, 2.5", 512 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 123.9 € |
|
91.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Kõvaketas (SSD) Lexar NS100, 2.5", 512 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 123.9 € |
|
91.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Lexar NS100 512GB 2.5" LNS100-512RB0% liising 16.05Eur kuni 6 kuud |
|
96.32 €
|
Poodi rde.ee |
Lexar | NS100 | 512 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA..Vaata lisaks |
|
122.40 €
|
Poodi electrobase.ee |
SSD LEXAR NS100 512GB SATA 3.0 Write speed 450 MBytes sec Read speed 550 MBytes .. |
|
128.10 €
|
Poodi myyk24.ee |
SSD LEXAR NS100 512GB SATA 3.0Laos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
129.46 €
|
Poodi datagroove.ee |
SSD | LEXAR | NS100 | 512GB | SATA 3.0 | Write speed 450 MBytes/sec | Read speed.. |
|
130.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
SSD LEXAR NS100 512GB SATA 3.0 Write speed 450 MBytes/sec Read speed 550 MBytes/.. |
|
155.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:57
! Teata veast| Bränd | LEXAR |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mõõdud: 69,85 x 100,2 x 7 mm. Kaal: 34g |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Lexar |
| Ketta maht | 512 GB |
| Andmeedastuskiirus Gb/s | 6 |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Sügavus | 168 |
| Kirjutamiskiirus | 440 |
| Lugemiskiirus | 550 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Kollektsioon | NS100 |
| Laius | 105 |
| Maksimaalne töötemperatuur | 70 |
| Kõrgus | 15 |
| Vaata lisaks | |

























































