Lexar NS100 128GB
Lexar NS100 128GB
Lexar NS100 128GB 2.5" SATA III LNS100-128RBNull päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
31.99 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 21:51
! Teata veast| Bränd | LEXAR |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mõõdud: 69,85 x 100,2 x 7 mm. Kaal: 34g |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Lexar |
| Ketta maht | 128 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Sügavus | 168 |
| Kirjutamiskiirus | 440 |
| Lugemiskiirus | 550 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Kollektsioon | NS100 |
| Laius | 105 |
| Kõrgus | 15 |
| Vaata lisaks | |







































