Lexar NS100 512GB
Lexar NS100 512GB
SSD LEXAR NS100 512GB SATA 3.0 Write speed 450 MBytes sec Read speed 550 MBytes .. |
|
78.05 €
|
B магазин myyk24.ee |
SSD LEXAR NS100 512GB SATA 3.0Laos 30 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
78.86 €
|
B магазин datagroove.ee |
SSD | LEXAR | NS100 | 512GB | SATA 3.0 | Write speed 450 MBytes/sec | Read speed.. |
|
80.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
SSD|LEXAR|NS100|512GB|SATA 3.0|Write speed 450 MBytes/sec|Read speed 550 MBytes/.. |
|
81.51 €
|
B магазин galador.ee |
Lexar NS100 512 GB SSD form factor 2.5" Solid-state drive interface SATA III Rea.. |
|
83.66 €
|
B магазин alfashop.ee |
Lexar NS100 512GB 2.5" LNS100-512RB0% liising 14Eur kuni 6 kuud |
|
84.02 €
|
B магазин rde.ee |
Kõvaketas (SSD) Lexar NS100, 2.5", 512 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 103.9 € |
|
87.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
Kõvaketas (SSD) Lexar NS100, 2.5", 512 GBHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 103.9 € |
|
87.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
SSD|LEXAR|512GB|SATA 3.0|Read speed 550 MBytes/sec|2,5"|LNS100-512RBбольше |
|
90.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Lexar | NS100 | 512 GB | SSD form factor 2.5" | Solid-state drive interface SATA..больше |
|
104.01 €
|
B магазин electrobase.ee |
SSD LEXAR NS100 512GB SATA 3.0 Write speed 450 MBytes/sec Read speed 550 MBytes/.. |
|
136.00 €
|
B магазин kontorikaubad.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 14:31
! Сообщить об ошибке| Марка | LEXAR |
| Категория | Внутренние SSD накопители |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mõõdud: 69,85 x 100,2 x 7 mm. Kaal: 34g |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Lexar |
| Ketta maht | 512 GB |
| Andmeedastuskiirus Gb/s | 6 |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Sügavus | 168 |
| Kirjutamiskiirus | 440 |
| Lugemiskiirus | 550 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Kollektsioon | NS100 |
| Laius | 105 |
| Maksimaalne töötemperatuur | 70 |
| Kõrgus | 15 |
| Показать больше | |

























































