Lenovo ThinkPad E16
Lenovo ThinkPad E16
LENOVO THINKPAD E16 G3 Gen 3 2C+4c 3 100U, 16GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 WUX..Vaata lisaks |
|
629.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo ThinkPad T16 G9 R5-220 16-tolline, 16 GB, 512 GBTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
918.30 €
|
Poodi bigbox.ee |
Lenovo ThinkPad E16 G3 AMD Black 16 " IPS WUXGA 1920 x 1200 pixels Anti-glare AM..Vaata lisaks |
|
975.00 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 16 WUXGA AMD R5 230/16GB/512GB/AMD Radeon 760M/WIN11 P..Vaata lisaks |
|
989.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 40.6 cm (16")..Vaata lisaks |
|
991.60 €
|
Poodi viron.ee |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3, 16'', WUXGA, Ultra 5, 16 GB, 512 GB, W11P, ENG, must ..Vaata lisaks |
|
999.99 €
|
Poodi areaal.ee |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3, 16'', WUXGA, Ryzen 5, 16 GB, 512 GB, W11P, ENG, must ..Vaata lisaks |
|
999.99 €
|
Poodi euronics.ee |
Lenovo ThinkPad E16 G3 AMD | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Vaata lisaks |
|
1007.20 €
|
Poodi smartech.ee |
Lenovo ThinkPad E16 (Gen 3) Black, 16" WUXGA IPS, Ryzen 5 230, 16GB, 512GB Opal2..Vaata lisaks |
|
1010.03 €
|
Poodi toppc.ee |
Lenovo ThinkPad E16 G3 16 FHD+ IPS 230 16GB 512SSD NOR W11P Black 21ST0042MX0% liising 169.48Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1016.90 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo ThinkPad E16 G3 AMD | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Vaata lisaks |
|
1017.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Lenovo ThinkPad E16 G3 AMD | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | A..Vaata lisaks |
|
1017.10 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo ThinkPad E16 G3 21ST0046GE 16" WUXGA Ryzen 5 220 16GB/512GB SSD Win11 Pro..Vaata lisaks |
|
1019.93 €
|
Poodi enter24.eu |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 21ST0042MH, AMD Ryzen 5 230, 16 GB, 16 GB, ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1069 € Vaata lisaks |
|
1025.70 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad E16 Gen 3 21ST0042MH, AMD Ryzen 5 230, 16 GB, 16 GB, ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1069 € Vaata lisaks |
|
1025.70 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 40.6..Vaata lisaks |
|
1064.77 €
|
Poodi percte.eu |
Lenovo ThinkPad E16 Gen 1 (Intel) Intel® Core™ i5 i5-1335U Laptop 40.6 cm (16") .. |
|
1144.79 €
|
Poodi heahind.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:29
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 21JN005XPB |
| Pikkus | 247.7 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad E16 G1 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 356.1 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.81 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.8 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-1355U Processor |
| Protsessori sagedus | 3.7 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 57 |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 Type-C (with charging function, DisplayPort) |
| Vaata lisaks | |





















































