Lenovo Legion Pro 7 16IRX9H
Lenovo Legion Pro 7 16IRX9H
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-20 14:37
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WQXGA |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 36 |
| Helisüsteem | Nahimic Audio |
| Ekraani sagedus | 240 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 16IRX9H |
| Pikkus | 262.1 |
| Seeria | Lenovo Legion Pro 7 |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 4090 |
| Laius | 363.5 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.62 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 99.9 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 25.9 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i9-14900HX |
| Protsessori sagedus | 2.2 |
| Protsessori tuumad | 24 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel® HM770 |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 2 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 2 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 16 GB GDDR6 |
| Helikaardi mudel | High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC3306 |
| Võrgukaart | Intel® Killer Wi-Fi® 6E AX1675i, 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 3 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Vaata lisaks | |











































