Lenovo ThinkPad P14s Gen 5
Lenovo ThinkPad P14s Gen 5
LENOVO THINKPAD P14S G5 Gen 5 Hexa Ryzen 5 Pro 8640HS, 16GB, 512GB HDD, 1920 x 1..Vaata lisaks |
|
965.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Lenovo Thinkpad P14s G5 RYZ5Pro 8640HS/16GB/512SSD/W11Pro LTE 4G | 21ME003FGE | ..Vaata lisaks |
|
1204.85 €
|
Poodi multo.eu |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad P14s G5 Ryzen 5 PRO 8640HS / 16 GB / 512 GB / W11 .. |
|
1208.94 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad P14s G5 Ryzen 5 PRO 8640HS / 16 GB / 512 GB / W11 Pro..Vaata lisaks |
|
1226.99 €
|
Poodi enter24.eu |
Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 MOBILE WORKSTATION Core™ Ultra 5 135H 512GB SSD 32GB ..Vaata lisaks |
|
1516.27 €
|
Poodi alfashop.ee |
Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 MOBILE WORKSTATION Core™ Ultra 5 135H 512GB SSD 32GB ..Vaata lisaks |
|
1521.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 MOBILE WORKSTATION Core™ Ultra 5 135H 512GB SSD 32GB ..Vaata lisaks |
|
1546.21 €
|
Poodi galador.ee |
Lenovo ThinkPad P14s G5 14.5 FHD+ IPS U5-125H 32GB 1SSD CZ/ SK W11P 21G2S0KT00kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 261.67Eur kuni 6 kuud |
|
1569.99 €
|
Poodi rde.ee |
Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 MOBILE WORKSTATION Core™ Ultra 7 155H 2TB SSD 96GB 14.. |
|
2304.60 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Lenovo ThinkPad P14s (Gen 5) Black, 14.5" WQXGA IPS, Core Ultra 9 185H, 64GB, 1T.. |
|
2615.00 €
|
Poodi toppc.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad P14s G5 | 14,5" | WQXGA | 2560 x 1600 pikslit | Intel..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
2630.16 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 14:44
! Teata veast| Bränd | LENOVO |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 21G2000AMH |
| Pikkus | 227.6 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 |
| Videokaardi mudel | Nvidia Quadro RTX A500 |
| Laius | 325.5 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.61 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 75 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 18.5 |
| Ekraani diagonaal | 14.5 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 7 155H |
| Protsessori sagedus | 4.8 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 96 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi mälu | 4 GB DDR6 |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | 100/1000M (RJ-45) Intel® Wi-Fi® 6E AX211, 802.11ax 2x2 + BT5.3 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |











































