HP 255 G7
HP 255 G7
HP 255 G7 15.6 FHD 3200U 8GB 256SSD EN W10 Black0% liising 67.64Eur kuni 6 kuud |
|
405.81 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 08:49
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | ENERGY STAR. EPEAT® Silver |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 4 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Pikkus | 376 |
| Seeria | HP 255 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon Vega |
| Laius | 246 |
| Kaal | 1.78 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 22.5 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | DOS |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 3 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 3-3200U |
| Protsessori sagedus | 2.6 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 8 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 1 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Stereo |
| Võrgukaart | Gigabit Ethernet |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku tööiga kuni | 10.5 |
| Turvasüsteem | TPM 2.0. Turvaluku pesa (lukk ei kuulu komplekti) |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth 4.2 |
| Vaata lisaks | |







































