HP Notebook 250 G10
HP Notebook 250 G10
HP 250 G10 8X9Q8ES 15,6" FHD IPS, Intel i5-1334U, 8GB RAM, 256GB SSD, FreeDOS DE..Vaata lisaks |
|
525.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
HP 250 | G10 | Black | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | I.. |
|
589.75 €
|
Poodi multo.eu |
Notebook|HP|250 G10|CPU Core i5|i5-1334U|1300 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4.. |
|
592.48 €
|
Poodi alfashop.ee |
Notebook|HP|250 G10|CPU Core i5|i5-1334U|1300 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|DDR4..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
605.70 €
|
Poodi bigbox.ee |
HP 250 G10/15.6 FHD Intel Core i5-1334U/16GB RAM/512GB SSD/Intel Iris Xe Graphic.. |
|
605.70 €
|
Poodi galador.ee |
HP 250 | G10 | Black | 15.6 " | IPS | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-glare | In.. |
|
607.00 €
|
Poodi gameroom.ee |
HP 250 G10 Black 15.6 " IPSLaos 3 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
609.03 €
|
Poodi novalo.ee |
HP Kivitama kompuuter 250 G10 15.6 FullHD IPS / Intel Core i5-1334U kuni 4.6 GHz..Vaata lisaks |
|
611.90 €
|
Poodi smartech.ee |
HP 250 G10 15.6 FHD IPS i5-1334U 16GB 512SSD EN W11 Silver B39RMAT0% liising 101.99Eur kuni 6 kuud |
|
611.94 €
|
Poodi rde.ee |
HP 250 G10 - Core i5-1334U | 15,6"-FHD | 16GB | 512GB | Win11Home | B39RMATHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 738.0 € |
|
611.94 €*
|
Poodi kaup24.ee |
HP 250 G10/15.6 FHD Intel Core i5-1334U/16GB RAM/512GB SSD/Intel Iris Xe Graphic.. |
|
612.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Sülearvuti HP 250 G10 B39RMAT, 1334U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel Iris Xe Graph..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 669 € Vaata lisaks |
|
620.70 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti HP 250 G10 B39RMAT, 1334U, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel Iris Xe Graph..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 669 € Vaata lisaks |
|
620.70 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
HP 250 G10 15,6" FHD IPS i7-1355U 16GB/512GB SSD Win11 854U5ES - BTO | 854U5..Vaata lisaks |
|
645.88 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 17:33
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Toote kaal koos pakendiga | 2350 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 816F9EA |
| Pikkus | 360 |
| Seeria | HP 250 G10 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 236 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.52 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.305 |
| Pakendi laius | 0.075 |
| Pakendi pikkus | 0.485 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 41 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 18.6 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1335U |
| Protsessori sagedus | 4.60 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 1 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |
























































