Hikvision DS-2CD2T86G2-4I
Hikvision DS-2CD2T86G2-4I
Hikvision bullet DS-2CD2T86G2-4I F6 (ilma aluseta) (valge, 8 MP, 80 m. IR, AcuSe..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
184.47 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-01-03 06:55
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IR-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1800p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Täiendav info | Mõõdud: Ø105 × 290 mm |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2T86G2-4I (4mm) |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |

































