Hikvision DS-2CD2T86G2-4I
Hikvision DS-2CD2T86G2-4I
Hikvision bullet DS-2CD2T86G2-4I F6 (ilma aluseta) (valge, 8 MP, 80 m. IR, AcuSe..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
184.47 €
|
B магазин bigbox.ee |
IP-KAAMERA DS-2CD2T86G2-4I(2.8MM)(C) ACUSENSE - 8.3 Mpx 4K UHD Hikvision |
|
273.00 €
|
B магазин pyramid.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-03 06:55
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Korpuses kaamera |
| Sobib kasutamiseks | Väljas |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IR-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1800p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Täiendav info | Mõõdud: Ø105 × 290 mm |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2T86G2-4I (4mm) |
| Paigaldus | Seinale |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Показать больше | |

































