Hikvision DS-2CD2387G2H-LIU(2.8mm)(eF)(O-STD)
Hikvision DS-2CD2387G2H-LIU(2.8mm)(eF)(O-STD)
IP-KAMERA: HIKVISION DS-2CD2387G2H-LIU(2.8mm)(eF)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
312.31 €
|
Poodi bigbox.ee |
IP-kaamera Hikvision Hikvision DS-2CD2387G2H-LIU(2.8mm)(eF)(O-STD) | DS-2CD2387G.. |
|
319.48 €
|
Poodi enter24.eu |
Hikvision DS-2CD2387G2H-LIU(2.8mm)(eF) Turret IP security camera Indoor & outdo.. |
|
330.19 €
|
Poodi viron.ee |
Hikvision Turret DS-2CD2387G2H-LIU(2.8mm)(eF)(O-STD) 8MP | DS-2CD2387G2H-LIU(2.8.. |
|
355.05 €
|
Poodi multo.eu |
IP-KAAMERA DS-2CD2387G2H-LIU(2,8MM)(EF) ColorVu – 8,3 Mpx, 4K UHD Hikvision |
|
426.18 €
|
Poodi pyramid.lt |
Hikvision DS-2CD2387G2H-LIU(2.8mm)(eF) Turret IP security camera Indoor & outdoo.. |
|
1073.46 €
|
Poodi electrobase.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 16:22
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | IEEE 802.3af |
| Anduri suurus | 1/1.8" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 3840×2160@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Metall |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD2387G2H-LIU |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Käsitsi mõõtmine |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Resolutsioon | 3840 x 2160 |
| Anduri tüüp | 1/1.8" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |


























