Hikvision DS-2CD1343G2-LIU
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU
IP-kaamera DS-2CD1343G2-LIU (2,8 mm) nutikas hübriidvalgus – 3,7 Mpx HikvisionVaata lisaks |
|
81.10 €
|
Poodi pyramid.lt |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU | Smart Hybrid Light Fixed Network Camera | Turret | .. |
|
89.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Hikvision dome DS-2CD1343G2-LIU F2.8 (must, 4 MP, 30 m. IR + LED)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
90.25 €
|
Poodi bigbox.ee |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD1343G2-LIUHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 105.9 € Vaata lisaks |
|
95.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD1343G2-LIUHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 105.9 € Vaata lisaks |
|
95.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU(2.8mm), 1440p, 4MP, White DS-2CD1343G2-LIU(2.8mm) |
|
105.56 €
|
Poodi toppc.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 20:27
! Teata veast| Bränd | HIKVISION |
| Kategooria | Valvekaamerad |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1920x1080@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Metall |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD1343G2-LIU |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Käsitsi mõõtmine |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/3" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Vaata lisaks | |











































