Hikvision DS-2CD1343G2-LIU
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU F2.8, DOME,Hybrid light, IR+LED, 120dB WDR, H.265+, 4..больше |
|
85.85 €
|
B магазин alfashop.ee |
IP-kaamera DS-2CD1343G2-LIU (2,8 mm) nutikas hübriidvalgus – 3,7 Mpx Hikvisionбольше |
|
87.00 €
|
B магазин pyramid.lt |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU | Smart Hybrid Light Fixed Network Camera | Turret | .. |
|
89.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Hikvision dome DS-2CD1343G2-LIU F2.8 (must, 4 MP, 30 m. IR + LED)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
90.25 €
|
B магазин bigbox.ee |
Hikvision DS-2CD1343G2-LIU Smart Hybrid Light Fixed Network Camera Turret 4 MPLaos 2 tk – Enne kella 16:00 tehtud tellimused paneme teele samal tööpäeval. |
|
91.21 €
|
B магазин novalo.ee |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD1343G2-LIUHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 105.9 € больше |
|
95.90 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
IP-kaamera DS-2CD1343G2-LIU(2.8MM) Smart Hybrid Light - 3.7 Mpx HikvisionHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 158.39 € |
|
95.90 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Kuppelkaamera Hikvision DS-2CD1343G2-LIUHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 105.9 € больше |
|
95.90 €*
|
B магазин 1a.ee |
DS-2CD1343G2-LIU ~ Hikvision Smart Hybrid Light IP kamera 4MP 2.8mmбольше |
|
105.76 €
|
B магазин electrobase.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-25 05:22
! Сообщить об ошибке| Марка | HIKVISION |
| Категория | Камеры видеонаблюдения |
| Toote tüüp | Kuppel kaamerad |
| Sobib kasutamiseks | Sees |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 512 |
| Traadita ühenduse standardid | 802.3af |
| Anduri suurus | 1/3" |
| Videokaamera tüüp | IP-kaamerad |
| Garantii | 24 |
| Videosalvestuse kiirus | 1920x1080@25fps |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Materjal | Metall |
| Kaubamärk | Hikvision |
| Töötemperatuur | -30 |
| Värv | Valge |
| Mudel | DS-2CD1343G2-LIU |
| Paigaldus | Lakke |
| WDR tehnoloogia | + |
| Signaali-müra suhe | > 52 dB |
| Sisseehitatud objektiiv | + |
| Objektiiv | 2.8 |
| Liikumistuvastus | + |
| Valge värvi bilanss | Käsitsi mõõtmine |
| Integreeritud mehaaniline infrapunafilter | + |
| Valgustus | + |
| Resolutsioon | 2560 x 1440 |
| Anduri tüüp | 1/3" CMOS |
| Pildistamisrežiimid | Öö |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | RJ-45 |
| Показать больше | |












































