Gigabyte Aorus 7 9KF
Gigabyte Aorus 7 9KF
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | GIGABYTE |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Gigabyte |
| Puhvermälu (Cache) | 18 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 360 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 9KF-E3EE513SD |
| Pikkus | 254 |
| Seeria | Gigabyte Aorus 7 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 4060 |
| Laius | 398 |
| Kaal | 2.7 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 26 |
| Ekraani diagonaal | 17.3 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | DOS |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-12500H |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB GDDR6 |
| Võrgukaart | LAN 1Gbps, Wi-Fi 6E |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 (2 Gen) Type-C |
| Vaata lisaks | |















