Dell Inspiron 3530
Dell Inspiron 3530
Dell Inspiron 3530 - i3-1305U | 15,6" | 8GB | 512GB | Win11 | CzarnyVaata lisaks |
|
432.24 €
|
Poodi percte.eu |
Dell Laptop Dell DELL Inspiron 3530 - i3-1305U | 15,6'' | 8GB | 512GB ..Vaata lisaks |
|
447.41 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
DELL Inspiron 3530 - i3-1305U | 15,6" | 8GB | 512GB | Win11 | Black | 3530-3470 ..Vaata lisaks |
|
457.21 €
|
Poodi enter24.eu |
DELL Inspiron 3530 i3-1305U | 15,6" | 8 GB | 512 GB | Win11 | MustVaata lisaks |
|
481.30 €
|
Poodi smartech.ee |
DEL DELL Inspiron 3530 - i3-1305U | 15.6" | 8GB | 512GB | Win11 | Czarny - i3-13..Vaata lisaks |
|
482.50 €
|
Poodi galador.ee |
Dell Inspiron 3530 - i3-1305U | 15,6" | 8GB | 512GB | Win11 | Czarny 3530-3470Vaata lisaks |
|
494.34 €
|
Poodi toppc.ee |
DELL Inspiron 3530 - Core 3 100U | 15.6" | 16GB | 512GB | Win11 | Black | I15-15..Vaata lisaks |
|
511.45 €
|
Poodi multo.eu |
DELL Inspiron 3530 - Core 3 100U | 15,6" | 15,6" | 8 GB | 512 GB | Win11 | MustTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
511.45 €
|
Poodi bigbox.ee |
Dell Inspiron 3530 i3-1305U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 CARBON BLACK |
|
549.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Dell Inspiron 15 3530 Black 15.6 " WVA FHD 1920 x 1080 pixels Anti-glare Intel C..Vaata lisaks |
|
573.57 €
|
Poodi alfashop.ee |
Dell Inspiron 15 3530 AG FHD i5-1334U/8GB/512GB/UHD/Win11/ENG kbd/Black/3Y OnSit..Vaata lisaks |
|
579.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Dell Inspiron 15 3530 AG FHD i5-1334U/8GB/512GB/UHD/Win11/ENG kbd/Black/3Y OnSit..Vaata lisaks |
|
588.00 €
|
Poodi gameroom.ee |
Dell Inspiron 15 3530 | Black | 15.6 " | WVA | FHD | 1920 x 1080 pixels | Anti-g..Vaata lisaks |
|
592.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Dell Inspiron 3530 Black 15.6 FHD i5-1334U 8GB 512SSD EN W11 1018200151/ 30% liising 98.74Eur kuni 6 kuud |
|
592.41 €
|
Poodi rde.ee |
Dell Inspiron 15 3530 15' FHD i5 8GB 512GB UHD Win11 ENG BlackVaata lisaks |
|
600.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Sülearvuti Dell Inspiron 15 3530, i5-1334U, 8 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel UHD Grap..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 719 € Vaata lisaks |
|
609.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Dell Inspiron 15 3530, i5-1334U, 8 GB, 512 GB, 15.6 ", Intel UHD Grap..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 719 € Vaata lisaks |
|
609.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Sülearvuti Dell Inspiron 15 3530Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 694.42 € Vaata lisaks |
|
625.23 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 05:48
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 3530 |
| Pikkus | 235.56 |
| Seeria | Dell Inspiron |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Laius | 358.5 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.66 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 41 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 2666 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-1334U |
| Protsessori sagedus | 1.3 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Klaviatuuri keel | Saksa |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |















































