Dell Latitude 5440
Dell Latitude 5440
Dell LATITUDE 5440 i5-1345U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro USED Used | Dell544.. |
Kasutatud
|
396.03 €
|
Poodi viron.ee |
DELL LATITUDE 5440 i5-1345U 16GB 256GB SSD 14" FHD Windows 11 Pro kasutatud | De.. |
|
451.17 €
|
Poodi enter24.eu |
Dell Latitude 5440 outlet sülearvuti FHD i5-1235U 8GB 256GB Intel W11PVaata lisaks |
Refurbished
|
730.50 €
|
Poodi arvutitark.ee |
Dell Latitude 5440 FHD i5-1235U 8GB 256GB Intel W11P Outlet*Vaata lisaks |
|
749.00 €
|
Poodi digideli.ee |
DELL LATITUDE 5440 i5-1345U 16GB 256GB SSD 14" FHD Win11pro USEDTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
Kasutatud
|
804.60 €
|
Poodi bigbox.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 15:00
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Waves MaxxAudio Pro |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Pikkus | 212 |
| Seeria | Dell Latitude 5440 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Laius | 321 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.39 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 54 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.1 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1335U |
| Protsessori sagedus | 3.4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise / Saksa |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 3.5 mm Audio |
| Vaata lisaks | |


























































