Chuwi MiniBook X
Chuwi MiniBook X
CHUWI MiniBook-X-2023-P-K3-SR N150/10.51" (1200x1920) TouchScreen IPS/16GB/SSD .. |
|
424.42 €
|
Poodi viron.ee |
Chuwi Laptop Chuwi MiniBook-X-2023-K3-SR Celeron N150/10.51'' (1200x19..Vaata lisaks |
|
445.78 €
|
Poodi percte.eu |
Chuwi MiniBook-X-2023-P-K3-SR N150 10.51"WXGA Touch IPS 16GB SSD512 BT BLKB x360.. |
|
478.08 €
|
Poodi alfashop.ee |
Chuwi MiniBook-X-2023-P-K3-SR N150/10.51" (1200x1920) TouchScreen IPS/16GB/SSD 5.. |
|
478.08 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Chuwi MiniBook-X-2023-P-K3-SR N150/10.51" (1200x1920) TouchScreen IPS/16GB/SSD 5.. |
|
483.55 €
|
Poodi enter24.eu |
Chuwi MiniBook-X-2023-P-K3-SR N150 10.51" WXGA Touch IPS 16 GB SSD512 BT BLKB x3..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
488.82 €
|
Poodi bigbox.ee |
Chuwi MiniBook-X-2023-P-K3-SR N150/10.51" (1200x1920) TouchScreen IPS/16GB/SSD 5.. |
|
509.40 €
|
Poodi galador.ee |
Chuwi MiniBook-X-2023-P-K3-SR N150 10,51 WXGA puutega IPS 16 GB SSD512 BT BLKB x.. |
|
512.20 €
|
Poodi smartech.ee |
Chuwi MiniBook-X-2023-P-K3-SR N150/10.51" (1200x1920) TouchScreen IPS/16GB/SSD 5.. |
|
519.87 €
|
Poodi heahind.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 12:57
! Teata veast| Bränd | CHUWI |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Chuwi |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Pikkus | 166.4 |
| Seeria | Chuwi MiniBook X 2023 |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 244 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 0.918 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.2 |
| Ekraani diagonaal | 10.5 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Pentium® |
| Protsessori mudel | Intel® Processor N100 |
| Protsessori sagedus | 3.4 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | IMG |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku maht | 3800 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 3 x USB Type-C |
| Vaata lisaks | |











































