Chuwi CoreBook Pro
Chuwi CoreBook Pro
CHUWI CoreBook-Plus-P-K2 Ryzen 5 5500U 16'' WUXGA AG 16GB SSD512 BT BLKB W11 Pr..Vaata lisaks |
|
420.18 €
|
Poodi viron.ee |
Chuwi CoreBook-Plus-P-K2 Ryzen 5 5500U 16'' WUXGA AG 16GB SSD512 BT BL..Vaata lisaks |
|
457.71 €
|
Poodi percte.eu |
Chuwi Corebook-Plus-P-K2 Ryzen 5 5500U 16'' WUXGA AG 16GB SSD512 BT BLKB W11ProVaata lisaks |
|
473.30 €
|
Poodi alfashop.ee |
Chuwi CoreBook-Plus-P-K2 Ryzen 5 5500U 16'' WUXGA AG 16GB SSD512 BT BL.. |
|
473.30 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Chuwi Chuwi Corebook-Plus-P-K2 Ryzen 5 5500U/16'' WUXGA (1920x1200) AntiGlare/1..Vaata lisaks |
|
478.68 €
|
Poodi enter24.eu |
Chuwi Corebook-Plus-P-K2 Ryzen 5 5500U 16" WUXGA AG 16 GB SSD512 BT BLKB W11ProTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
483.92 €
|
Poodi bigbox.ee |
Chuwi CoreBook-Plus-P-K2 Ryzen 5 5500U 16" WUXGA AG 16GB SSD512 BT BLKB W11 ProVaata lisaks |
|
504.39 €
|
Poodi galador.ee |
Chuwi Corebook-Plus-P-K2 Ryzen 5 5500U 16 WUXGA AG 16GB SSD512 BT BLKB W11ProVaata lisaks |
|
507.10 €
|
Poodi smartech.ee |
Chuwi CoreBook-Plus-P-K2 Ryzen 5 5500U 16'' WUXGA AG 16GB SSD512 BT BLKB W11 ProVaata lisaks |
|
515.17 €
|
Poodi heahind.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 13:01
! Teata veast| Bränd | CHUWI |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Chuwi |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Pikkus | 359 |
| Seeria | Chuwi Corebook XPro |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 241 |
| Kaal | 1.78 |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-12450H |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 1 x USB 3.0 |
| Vaata lisaks | |

























