Chuwi CoreBook Pro
Chuwi CoreBook Pro
Chuwi CoreBook Air Plus Pro Ryzen 5 6600H 16" WUXGA 16GB 512GB SSD Black W11 Pro |
|
567.70 €
|
B магазин arvutitark.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 16:51
! Сообщить об ошибке| Марка | CHUWI |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Chuwi |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Pikkus | 359 |
| Seeria | Chuwi Corebook XPro |
| Protsessori põlvkond | Alder Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 241 |
| Kaal | 1.78 |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-12450H |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 1 x USB 3.0 |
| Показать больше | |
















