Canon PowerShot SX70 HS
Canon PowerShot SX70 HS
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-24 07:13
! Teata veast| Bränd | CANON |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Digitaalsed fotokaamerad |
| Mõõtmed | 127 x 90.9 x 116.6 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 2160p@30fps |
| Täiendav info | DIGIC 8. Suurepärane pildikvaliteet |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | PowerShot SX70 HS |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 20.3 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 3200 |
| Sensori suurus | 1/2.3" |
| Optiline lähendamine (x) | 65 |
| Valge värvi bilanss | Auto |
| Digitaalne lähendamine (x) | 130 |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5184 x 3888 |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | TTL Autofokuseerimine |
| Videootsija | Olemas |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 15 sek. - 1/1200 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | - |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Aeglane sünkroonimine |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |





































