Canon EOS 250D
Canon EOS 250D
Canon EOS-250D kit 18-55 DC III0% liising 119.56Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
717.35 €
|
Poodi rde.ee |
CANON EOS 250D + EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 III SLR kamera pakett 24.1 MP CMOS 6000 ..Vaata lisaks |
|
756.80 €
|
Poodi smartech.ee |
Peegelkaamera Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM Kit, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € |
|
779.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Peegelkaamera Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM Kit, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € |
|
779.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Digikaamera Canon EOS 250D + 18-55mm IS STM Kit, mustHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 932.0 € Vaata lisaks |
|
779.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 04:46
! Teata veast| Bränd | CANON |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, objektiivid Canon EF-S 18-55mm IS II + Canon EF 75-300mm III |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 250D + EF-S 18-55mm IS II + EF 75-300mm III |
| Pikkus | 122.4 |
| Laius | 69.8 |
| Kaal | 449 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Sisemälu | - |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 92.6 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.1 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 75 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 25600 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.9 mm |
| Valge värvi bilanss | AWB, päevavalgus, vari, pilvine, volframvalgus, valge luminofoorvalgus, välk, kohandatud, värvitemperatuuri seadistus |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Canon EF-S 18-55mm IS II + Canon EF 75-300mm III |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Dual Pixel CMOS AF |
| Videootsija | On (optiline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/4000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Manuaalne |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | USB |
| Vaata lisaks | |

























































