Asus Vivobook X1504VA
Asus Vivobook X1504VA
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4279 Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 6..Vaata lisaks |
|
375.42 €
|
Poodi viron.ee |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4279 Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 60..Vaata lisaks |
|
418.60 €
|
Poodi multo.eu |
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4279 Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 60..Vaata lisaks |
|
420.35 €
|
Poodi percte.eu |
ASUS VivoBook 15 X1504VA-BQ4279 - Core 3 100U | 15,6" | 16GB | 512GB | noOS | Bl..Vaata lisaks |
|
428.11 €
|
Poodi enter24.eu |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4279 Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 60..Vaata lisaks |
|
438.78 €
|
Poodi alfashop.ee |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4279 Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 60H..Vaata lisaks |
|
459.30 €
|
Poodi galador.ee |
Asus Laptop Asus ASUS VivoBook 15 X1504VA-BQ4279 Intel Core 3 100U 16GB 512GBVaata lisaks |
|
462.32 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
ASUS VivoBook 15 X1504VA-BQ3561W - i3-1315U | 15,6" | 16 GB | 512 GB | Win11H | ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
492.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
ASUS VivoBook 15 X1504VA-BQ4279 Core i3 100U | 15,6" | 16 GB | 512 GB | noOS | S..Vaata lisaks |
|
492.00 €
|
Poodi smartech.ee |
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ3561W 15.6 IPS i3-1315U 16GB 512SSD EN W11 Bluekiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 84.11Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
504.68 €
|
Poodi rde.ee |
Sülearvuti Asus 90NB13Y1M00WD0 ASUS VivoBook 15 X1504VABQ2932W Core 5120U | 15,6..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 657.19 € Vaata lisaks |
|
528.70 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Sülearvuti Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2932W, Intel Core 5 120U, 16 GB, 512 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € Vaata lisaks |
|
529.99 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2932W, Intel Core 5 120U, 16 GB, 512 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € Vaata lisaks |
|
529.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ3561W - i3-1315U | 15,6" | 16GB | 512GB | Win11H | Ni..Vaata lisaks |
|
533.58 €
|
Poodi toppc.ee |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4291 Core i5-120U 15.6" FHD IPS-level display 60Hz 25..Vaata lisaks |
|
541.90 €
|
Poodi arvutitark.ee |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4291 Core i5-120U 15.6" FHD IPS-level display 60Hz 25..Vaata lisaks |
|
548.03 €
|
Poodi heahind.ee |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4291 Core i5-120U 15.6" FHD IPS-level display 60Hz 25..Vaata lisaks |
|
579.28 €
|
Poodi freyo.ee |
Asus VivoBook 15 X1504VA BQ4173 7 150U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 CO..Vaata lisaks |
|
815.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-18 22:38
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 10 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | X1504VA-BQ041W |
| Pikkus | 232 |
| Seeria | Asus VivoBook 15 |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 359 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.7 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Sinine |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel Core i3-1315U |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel Soc |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | WiFi 6E (802.11 ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |





















































