Asus Vivobook X1504VA
Asus Vivobook X1504VA
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4279 Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 6..больше |
|
385.07 €
|
B магазин viron.ee |
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4279 Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 60..больше |
|
419.13 €
|
B магазин percte.eu |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4279 Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 60..больше |
|
426.72 €
|
B магазин alfashop.ee |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4279 Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 60..больше |
|
429.30 €
|
B магазин multo.eu |
ASUS VivoBook 15 X1504VA-BQ4279 - Core 3 100U | 15,6" | 16GB | 512GB | noOS | Bl..больше |
|
439.12 €
|
B магазин enter24.eu |
ASUS VivoBook 15 X1504VA-BQ3561W - i3-1315U | 15,6" | 16 GB | 512 GB | Win11H | ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
466.60 €
|
B магазин bigbox.ee |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4279 Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 60H..больше |
|
467.19 €
|
B магазин galador.ee |
Asus Laptop Asus ASUS VivoBook 15 X1504VA-BQ4279 Intel Core 3 100U 16GB 512GBбольше |
|
470.26 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ3561W 15.6 IPS i3-1315U 16GB 512SSD EN W11 Blue0% liising 80.31Eur kuni 6 kuud больше |
|
481.83 €
|
B магазин rde.ee |
ASUS VivoBook 15 X1504VA-BQ4279 Core i3 100U | 15,6" | 16 GB | 512 GB | noOS | S..больше |
|
491.40 €
|
B магазин smartech.ee |
Asus Vivobook 15 X1504VA-BQ4281W Core 3 100U 15.6"FHD IPS-level Panel 250nits 60..больше |
|
523.14 €
|
B магазин toppc.ee |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4291 Core i5-120U 15.6" FHD IPS-level display 60Hz 25..больше |
|
523.90 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Sülearvuti Asus 90NB13Y1M00WD0 ASUS VivoBook 15 X1504VABQ2932W Core 5120U | 15,6..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 657.19 € больше |
|
528.69 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Sülearvuti Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2932W, Intel Core 5 120U, 16 GB, 512 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € больше |
|
528.99 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Asus VivoBook 15 X1504VA-BQ2932W, Intel Core 5 120U, 16 GB, 512 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 599 € больше |
|
528.99 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4291 Core i5-120U 15.6" FHD IPS-level display 60Hz 25..больше |
|
548.50 €
|
B магазин heahind.ee |
ASUS Vivobook 15 X1504VA-BQ4291 Core i5-120U 15.6" FHD IPS-level display 60Hz 25..больше |
|
577.64 €
|
B магазин freyo.ee |
Asus VivoBook 15 X1504VA BQ4173 7 150U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) WIN11 CO..больше |
|
815.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 17:14
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 10 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | X1504VA-BQ041W |
| Pikkus | 232 |
| Seeria | Asus VivoBook 15 |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 359 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.7 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Sinine |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel Core i3-1315U |
| Protsessori sagedus | 3.3 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel Soc |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | WiFi 6E (802.11 ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Показать больше | |





















































