Asus Vivobook M1605YA
Asus Vivobook M1605YA
Asus VivoBook 16 M1605YA-MB160W - Ryzen 7-7730U | 16" | 16GB | 512GB | W11H | Cz..Vaata lisaks |
|
641.20 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Asus VivoBook 16 M1605YA-MB242W - Ryzen 7-7730U | 16" | 16GB | 512GB | W11H | Sr..Vaata lisaks |
|
651.23 €
|
Poodi percte.eu |
Sülearvuti Asus Vivobook 16 M1605YA, AMD Ryzen 7 7730U, 16 GB, 1 TB, 16 ", AMD R..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 709 € Vaata lisaks |
|
659.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Asus Vivobook 16 M1605YA, AMD Ryzen 7 7730U, 16 GB, 1 TB, 16 ", AMD R..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 709 € Vaata lisaks |
|
659.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
ASUS VivoBook 16 M1605YA-MB242W - Ryzen 7-7730U | 16" | 16GB | 512GB | W11H | Si..Vaata lisaks |
|
680.31 €
|
Poodi enter24.eu |
Asus VivoBook 16 M1605YA-ES74 16 FHD+ IPS 7730U 16GB 1SSD W11 Black0% liising 114.29Eur kuni 6 kuud |
|
685.73 €
|
Poodi rde.ee |
Asus 90NB10R2-M01610 ASUS VivoBook 16 M1605YA-MB242W - Ryzen 7-7730U | 16" | 16G..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 823.0 € Vaata lisaks |
|
698.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
ASUS VivoBook 16 M1605YA-MB242W Ryzen 7-7730U | 16" | 16 GB | 512 GB | W11H | Hb.. |
|
709.50 €
|
Poodi smartech.ee |
ASUS VivoBook 16 M1605YA-MB242W - Ryzen 7-7730U | 16" | 16GB | 512GB | W11H | Si..Vaata lisaks |
|
717.90 €
|
Poodi galador.ee |
Asus VivoBook 16 M1605YA-MB242W Cool Silver, 16" WUXGA IPS, Ryzen 7 7730U, 16GB,.. |
|
719.70 €
|
Poodi toppc.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 05:22
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | M1605YA-MB536W |
| Pikkus | 249.5 |
| Seeria | Asus Vivobook 16 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Graphics |
| Laius | 358.7 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.88 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.9 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 5 7430U |
| Protsessori sagedus | 2.30 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | HDMI |
| Vaata lisaks | |


















































