Asus Vivobook 15 M1502
Asus Vivobook 15 M1502
ASUS Vivobook 15 M1502YA-BQ336W AMD Ryzen™ 5 7430U Laptop 39.6 cm (15.6") Full .. |
|
471.95 €
|
Poodi viron.ee |
Asus VivoBook 15 M1502NAQ-BQ039 - Ryzen 5 150 | 15,6" | 16GB | 512GB | noOS | Sr..Vaata lisaks |
|
506.50 €
|
Poodi percte.eu |
Asus Laptop Asus ASUS VivoBook 15 M1502NAQ-BQ039 - Ryzen 5 150 | 15,6''..Vaata lisaks |
|
525.07 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Asus Vivobook 15 M1502 Ryzen 5 7430U / 16 GB / 512 GB / W11 (M1502YA-BQ336W) | M..Vaata lisaks |
|
536.63 €
|
Poodi enter24.eu |
Sülearvuti Asus VivoBook 15 M1502NAQ-BQ039, 150, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", AMD Rade..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 589 € Vaata lisaks |
|
549.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Asus VivoBook 15 M1502NAQ-BQ039, 150, 16 GB, 512 GB, 15.6 ", AMD Rade..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 589 € Vaata lisaks |
|
549.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
ASUS VivoBook 15 M1502YA-BQ336W - Ryzen 5-7430U | 15,6" | 16GB | 512GB | GP36 | ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
549.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
ASUS VivoBook 15 M1502NAQ-BQ039 Ryzen 5 150 | 15,6" | 16 GB | 512 GB | noOS | hb..Vaata lisaks |
|
559.40 €
|
Poodi smartech.ee |
Asus VivoBook 15 M1502YA-BQ336W Cool Silver, 15.6" FHD IPS, Ryzen 5 7430U, 16GB,..Vaata lisaks |
|
563.91 €
|
Poodi toppc.ee |
ASUS VivoBook 15 M1502NAQ-BQ039 - Ryzen 5 150 | 15.6" | 16GB | 512GB | noOS | Si..Vaata lisaks |
|
565.80 €
|
Poodi galador.ee |
Sülearvuti ASUS VivoBook 15 M1502YA-BQ336W - Ryzen 5-7430U | 15,6'' | 16GB | 512..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 658.12 € |
|
592.56 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Notebook | ASUS | VivoBook Series | M1502NAQ-BQ034W | CPU AMD RyzenT 5 | 150 | 3.. |
|
671.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Asus Vivobook 15 M1502NAQ-KM034W 15.6 IPS R5-150 16GB 512SSD RU W11 Bluekiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 116.67Eur kuni 6 kuud |
|
699.99 €
|
Poodi rde.ee |
Notebook ASUS VivoBook Series M1502NAQ-BQ034W CPU AMD RyzenT 5Laos 14 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
840.40 €
|
Poodi datagroove.ee |
Notebook ASUS VivoBook Series M1502NAQ-BQ034W CPU AMD RyzenT 5 150 3.3 GHz 15.6 .. |
|
849.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 02:10
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 15 |
| Pikkus | 261 |
| Seeria | Asus Vivobook |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon Vega |
| Laius | 243 |
| Kaal | 1.7 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.4 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Sinine |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 3200 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 5 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 5 7530U |
| Protsessori sagedus | 2.0 |
| Protsessori tuumad | 6 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 802.11ax (gen. 6) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 1 x Audio (Combo) |
| Vaata lisaks | |



















































