Asus VivoBook X1404VA
Asus VivoBook X1404VA
Sülearvuti Asus VivoBook 14 X1404VA-I38128, Intel Core i3-1315U, 8 GB, 128 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 369 € Vaata lisaks |
|
329.99 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Asus VivoBook 14 X1404VA-I38128, Intel Core i3-1315U, 8 GB, 128 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 369 € Vaata lisaks |
|
329.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Asus VivoBook X1404VA-I38128 14 IPS 144Hz i3-1315U 8GB 128SSD EN W11 Blue0% liising 55Eur kuni 6 kuud |
|
329.99 €
|
Poodi rde.ee |
Sülearvuti ASUS Vivobook 14" FHD Core i3-1315U 8GB Memory 128GB WIN 11 Quiet Blu..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
329.99 €
|
Poodi bigbox.ee |
ASUS VivoBook 14 X1404VA 14" FHD IPS i3-1315U 8GB 128GB Win11H Quiet Blue 90NB10..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 389.0 € Vaata lisaks |
|
329.99 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Asus Vivobook X1404VA V14.I38128 i3-1315U 128GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) WIN11 Q..Vaata lisaks |
|
349.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Asus Laptop Asus X1404VA-I512256DX i5-1334U/14'' FHD AntiGlare/12GB/SS..Vaata lisaks |
|
453.87 €
|
Poodi percte.eu |
Kandev arvuti ASUS Vivobook 14 X1404VA-V14.I38128 14 FHD Core i3-1315U 8GB 128GB..Vaata lisaks |
|
459.40 €
|
Poodi smartech.ee |
ASUS Vivobook 14 X1404VA-I712512 14'' FHD Intel Core i7-1355U 12GB 512GB SSD W11.. |
|
567.99 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
ASUS Vivobook 14 X1404VA-EB1625W - Core 7 150U | 14" FHD | 16GB | 512GB | W11H |.. |
|
741.80 €
|
Poodi enter24.eu |
Asus Vivobook 14 X1404VA-EB1625W - Core 7 150U | 14" FHD | 16GB | 512GB | W11H |.. |
|
771.14 €
|
Poodi toppc.ee |
ASUS Vivobook 14 X1404VA-EB1625W - Core 7 150U | 14" FHD | 16GB | 512GB | W11H |.. |
|
782.60 €
|
Poodi galador.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:39
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | X1404VA-EB682X |
| Pikkus | 213 |
| Seeria | Asus VivoBook 14 |
| Videokaardi mudel | Intel Iris Xe Graphics |
| Laius | 324 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.4 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Sinine |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-1335U |
| Protsessori sagedus | 1.3 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | Wifi 6E |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |















































