Asus ROG Strix G18
Asus ROG Strix G18
Asus Laptop ASUS ROG Strix G18 G815JMR-S8058 i7-14650HX 18'' FHD+ 144H..Vaata lisaks |
|
1633.71 €
|
Poodi percte.eu |
ASUS ROG Strix G18 G815JMR-S8058 i7-14650HX 18" FHD+ 144Hz 16GB 1000SSD RTX5060 ..Vaata lisaks |
|
1748.20 €
|
Poodi enter24.eu |
Asus ROG STRIX G18 G815LM IS96 GAMING Ultra 9 275HX 1TB SSD, 32GB 18" (2560x1600..Vaata lisaks |
|
2239.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Asus ROG Strix G18 G815JPR-S9038W 240hz i9-14900HX 16GB 1SSD EN RTX5070 Gre0% liising 374Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
2243.99 €
|
Poodi rde.ee |
Notebook|ASUS|ROG Strix|G18 (2025)|G815JPR-S9038W|CPU Core i9|i9-14900HX|2200 MH..Vaata lisaks |
|
2369.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Sülearvuti ASUS ROG Strix G18 G815JPR-S9038W, Intel® Core™ i9 Processor 14900HX,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2573.97 € Vaata lisaks |
|
2399.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti ASUS ROG Strix G18 G815JPR-S9038W 90NR0LM1-M001H0, Intel® Core™ i9 Pr..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2573.97 € Vaata lisaks |
|
2399.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
ASUS ROG Strix G18 G814FP-SS9006W 18" mngukontor (G814FP-SS9006W/R)Vaata lisaks |
|
2402.20 €
|
Poodi smartech.ee |
Sülearvuti ASUS ROG Strix G18 (2025) G815JPR-S9038W CPU Core i9 i9-14900HX 2200 ..Vaata lisaks |
|
2403.42 €
|
Poodi myyk24.ee |
Notebook | ASUS | ROG Strix | G18 (2025) | G815JPR-S9038W | CPU Core i9 | i9-149..Vaata lisaks |
|
2441.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Notebook ASUS ROG Strix G18 (2025) G815JPR-S9038WLaos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
2441.34 €
|
Poodi datagroove.ee |
Notebook|ASUS|ROG Strix|G18 (2025)|G815JPR-S9038W|CPU Core i9|i9-14900HX|2200 MH..Vaata lisaks |
|
2478.10 €
|
Poodi galador.ee |
Sülearvuti ASUS ROG Strix G18 (2025), i9-14900HX, 18", RAM 16GB, SSD 1TB, NVIDIA.. |
|
2536.15 €
|
Poodi eurotech.ee |
Asus Notebook|ASUS|ROG Strix|G18 (2025)|G815JPR-S9038W|CPU Core i9|i9-14900HX|22..Vaata lisaks |
|
2560.96 €
|
Poodi toppc.ee |
Asus ROG Strix G18 (2025) 18" QHD 240Hz i9-14900HX 16GB-DDR5 1000GB RTX5070-8GB ..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 3606.65 € |
|
2666.67 €*
|
Poodi kaup24.ee |
ASUS ROG Strix G18 G815LR-S8131 - 18" WUXGA IPS 144 Hz, intel Core Ultra 7-255HX..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
2800.44 €
|
Poodi bigbox.ee |
Notebook ASUS ROG Strix G18 (2025) G815JPR-S9038W CPU Core i9 i9-14900HX 2200 MH..Vaata lisaks |
|
3161.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
Asus ROG Strix G18 G815JMR-S9089W - i7-14650HX | 18"-240Hz 2.5K | 64GB | 2TB + 2.. |
|
3192.94 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:41
! Teata veast| Bränd | Asus |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Ekraani sagedus | 240 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | G814JI-N6132W |
| Pikkus | 399 |
| Seeria | ASUS ROG Strix G18 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 4070 |
| Laius | 294 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 3 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 23.1 |
| Ekraani diagonaal | 18 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13650HX |
| Protsessori sagedus | 3.60 |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 8 GB |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 2 x USB 3.2 (2 Gen) |
| Vaata lisaks | |




















































