Адрес в интернете https://areaal.ee
Facebook https://www.facebook.com/areaalee

Информация о компании

Название компании: AREAAL OÜ
Код предприятия: 16265083
НДС код: EE102414581
Рейтинг: 4/5 (оценки: 448)
Общая оценка
Доставка
Обслуживание
Информация

Areaal.ee on e-pood, mis pakub oma klientidele tooteid erinevatest kategooriatest nagu TV ja audio, kodumasinad, köögitehnika, ilu ja tervis ning meelelahutus.

Oleme täitnud tänaseks kokku üle 15 000 tellimuse. Lisaks Eestile opereerime e-poodi ka Lätis (www.areaal.lv) ja Leedus (www.areaal.lt).

Teeme tihedat koostööd turustajate, tootjate ja suurimate ladudega ning pakume laia tootevalikut parimate hindadega.

Meie tootevaliku seas on tooted tuntud brändidelt nagu Samsung, LG, Philips, Apple, Sony, Braun, JBL, Fitbit, Roborock, Beurer, Nintendo jpm.

Töötame iga päev selle nimel, et meie tootevalikus oleksid populaarseimad ja kõige rohkem nõutud tooted.

Meie jaoks on oluline olla pikaajaline, usaldusväärne ja professionaalne partner ning pakkuda suurepärast kliendikogemust ja kvaliteetset teenust.

Tegeleme igapäevaselt ka ökoloogilise jalajälje vähendamisega pakkudes seda võimalust ka oma klientidele – muutes tooteid või teenuseid kliimaneutraalseks või -positiivseks. Sellel eesmärgil oleme liitunud Makeitneutral jätkusuutlikkuse programmiga.

Areaal.ee on ka Eesti Kaubandus-tööstuskoja liige ehk Eesti suurima vabatahtliku liikmeskonnaga ettevõtjate esindusorganisatsiooni täisväärtuslik liige.

Отзывы, комментарии, мнения
Написать отзыв

- поделитесь опытом о Areaal.ee!

SaimonPriit

2025-03-07 17:49:40

Juba 2 kuud ootame raha tagasi. Mis on tähendus, pole selge.

Полезный обзор?
1427

K.K

2025-02-27 15:42:26

Tellisin 9.veebruar Airpods pro gen2 ning tarne oli 3-7 tööpäeva. Kuuendal tööpäeval helistasin, et uurida, kus pakk on, kuna mul polnud mingit infot, et see oleks teele pandud. Öeldi, et tarnega on raskused ning läheb veidi aega. 20.veebruar tuli kiri, et tarne on 26-28. veebruar. 27. helistasin, et uurida kas pakk on pandud teele, sellele vastati, et tarne on edasi lükatud 4-5 märtsile, mis on peaaegu kuu peale tellimist. Küsiti, et kas see on okei, kui pean ootama ning sellele vastasin, et tegelikult ei ole ning soovin tellimuse tühistada ja raha tagasi, arvestades seda ,et pakki ei suudetud kolme nädala jooksul teele panna, ei taha isegi teada kaua läheb aega sellega, et ma saan raha tagasi. Ei soovita sealt midagi tellida ning võimalusel seda vältida

Полезный обзор?
1729
Johanna P.

Johanna P.

2025-02-21 16:40:09

Hind väga hea ja kogemus positiivne.

Полезный обзор?
317

Aleksandr B.

2025-02-19 02:04:00

Заказали стиральную машину. Доставили быстро и качественно. Спасибо.

Полезный обзор?
336

notREAAL

2025-02-17 09:53:04

Worst online store ever. never buy there. they dont exist in real office, neither as their assistance is a scam by phone.

Полезный обзор?
1836

Maris T.

2025-02-10 14:31:51

Sony kõrvaklapid jõudsid kiiresti kohale. Hind oli odavam kui teistel pakkujatel.

Полезный обзор?
4011
Elena B.

Elena B.

2025-02-09 23:37:42

Очень довольны покупкой и доставкой товара. Заказали Kuumaõhufritüür Ninja AF180EU, must. Цена ниже чем на других сайтах. Доставка в течении 2 недель. Рекомендовали нескольким знакомым и они так же купили этот товар на этом сайте. Все получили товар без задержек.

Полезный обзор?
4115
Katrin J.

Katrin J.

2025-02-05 20:28:31

Valisin Areaal.ee keskkonna toodete soodsama hinna tõttu. Teavitati e-maili teel eeldatavast tarneajast. Tarne ja kliendisuhtlus oli sujuv ja ootuspärane. Tooted korrektselt pakitud.

Полезный обзор?
3814
Andris H.

Andris H.

2025-02-05 17:02:43

Tarne kiire ja kaup vastavalt kirjeldusele

Полезный обзор?
3612
Marija P.

Marija P.

2025-02-05 16:38:30

Jagan oma kogemust antud internetipoega, algselt olid kahtlused kuna pood on võrreldavalt hiljuti asustatud, kuid mõlemad hind ning tarne olid üllatavalt meeldivad. Soovitan kõigile, kes soovivad hea hinna eest saada kvaliteetset toodet ning kiiret tarneviisi!

Полезный обзор?
3313
NaCat

NaCat

2025-02-05 15:41:26

Tellisin Jaanuari alguses endale quest 3 vr prillid. Peaaegu kuu aega hiljem pole ikka pakki kohale tulnud, kuigi tarneaeg oli 5-7 päeva. Iga kord kui küsida kus pakk on, siis lükatakse tarneaeg edasi. 0/5

Полезный обзор?
2134
Maria T.

Maria T.

2025-02-02 15:20:25

Kiire suhtlus ja toode oli odavam kui mujal.

Полезный обзор?
3546

Agita .

2025-02-02 14:30:47

I ordered a speaker, received the package only after 3 weeks, then I did not need it anymore, because it was planned as a birthday present for my cousin. I returned the order, and the customer service manager of the company promised that they will refund the money within 7 business days. It has been almost 2 weeks since they took the package, and my money has not arrived. And I am not sure if I will receive it at all. I do not recommend this company!

Полезный обзор?
5139

Mari S.

2025-02-01 19:48:32

Kaks tellimust teinud. Kõik olnud siiani korralik ja võib soovitada.

Полезный обзор?
3728

Martin S.

2025-01-27 17:02:39

Head hinnad, kaup jõudis kohale.

Полезный обзор?
3823
Märten L.

Märten L.

2025-01-27 09:54:33

Odav hind, kaup tuli lubatud ajaks.

Полезный обзор?
4032

Irina J.

2025-01-24 22:21:46

Довольна товаром (AirPods Pro 2nd gen) и качеством сервиса. Спасибо!

Полезный обзор?
4030
Sander S.

Sander S.

2025-01-24 20:46:29

Kiire tarne, korralikult pakitud.

Полезный обзор?
3933

Rain

2025-01-24 16:22:59

Kahjuks 0 tähte anda ei saa seega pean pool andma. Tellisin kuivatiga pesumasina 20.12.24. Jaanuari alguses hakkasin küsima, millal jõuab, mitmel korral ei saanud ühtegi vastust, lõpuks 10.01.25 vastati, et saabub 14-17.01 vahemikus. 17.01 küsisin uuesti, millal jõuab seejärel sain teate, et on jõudnud lattu ja ootab kullerile üleandmist. 22.01 uurisin jälle, millal jõuab siis vastati, et 17.01 saabus nende Leedu lattu ja rohkem infot pole aga kindlasti see nädal jõuab. 24.01 kanti ilma mingi teateta raha tagasi. EI SOOVITA MITTE MIDAGI SEALT OSTA.

Полезный обзор?
3445
Ilja T.

Ilja T.

2025-01-24 13:31:13

Tellisin el. hambaharja. Kuu aja jooksul andsid nad mulle telefoni teel teada, et toode on jõudnud nende lattu ja see saadetakse mulle täna. Iga kord lubasid nad olukorraga tutvuda ja mulle tagasi helistada. Pidin ise tagasi helistama. Kuu aega hiljem tehti mulle ettepanek tellimus tühistada. Istun ja ootan, millal raha mu kontole kantakse. Halvim kogemus veebipoest tellimisel kogu mu elus. Ma väga ei soovita seda ettevõtet.

Полезный обзор?
4044

Signe T.

2025-01-19 18:48:59

hinnad head, meeldiv teenindus.

Полезный обзор?
4037
Laura T.

Laura T.

2025-01-18 14:44:11

Meeldiv kogemus. Hind oli soodsam kui mujal.

Полезный обзор?
3735

Katrin L.

2025-01-18 05:36:48

Tellitud Fitbit Charge 6 jõudis paari päevaga automaati. Aitäh!

Полезный обзор?
3636
Keio M.

Keio M.

2025-01-17 23:12:38

Läheb edasi..Tellisin sealt vr quest 3 kuupäeval 15.11.2024 ja nädal aega ei mingit tarne aega ei antud kuni pidin ise seda küsima, peale seda oli tarne 29.11-03.12 ja muidugi saadeti kirja et hilineb välismaalt toode et pole neile lattu jõudnud ja uus tarne on 6.12-11.12 aga samal päeval 3.12 kirjutasin neile tellimuse tühistamist ning raha tagasi aga keegi mitu päeva ei vasta ning 05.12 helistasin nende klenditoele ja ütlesin et ei vastata ja tahan tühistada kohe aga ei, ütles et ootaksin kuni nad vastavad, ja ootasingi kuni 9.12 ja helistasin uuesti et pole vastatud emaili teel, ning mulle tuli teade reaali poolt et mu pakk on jõudnud nende lattu ja annavad juba smartpostile üle pakki kuigi ma 3.12 kirjutasin tühistamise kohta, ja klenditugi andis teada et saadab neile ise kirja et ma olen neile kirjutanud 3.12 tühistamise kohta et ma ei pea ootama kuni pakk tuleb kohale ja siis tagasi nende lattu mis võtab mitu nädalat ja veel 1-7 kuni tagastavad raha, ja 10.12 tuligi pakk kohale, emaili teel tuli teade ja helistasin uuesti tagasi klenditoele ja see ütles et eilne klenditugi andis teada et ma alles 9.12 tühistasin tellimuse kuigi sai eelmise klenditoega räägitud et 3.12 kuupäeval oli tühistatud et ma ei peaks ootama järgmise aastani oma raha tagasi aga siis ütles et ma saadaks emaili selle kohta aga need peaaegu kunagi ei vasta, harv juhus kui vastavad, ja klenditoele ka pakkusin välja et anda mulle tagastuskood et saaksin toote kapist välja võtta ja kohe tagastada muidu seisab see pakiautomaadis kuni 18.12 aga see ka tunduvalt ei sobinud, lihtsat öeldi ma ei tea, kirjuta selle kohta neile emaili teel..lõpuks jõudis lattu kuigi mulle sellest teada ei antud, helistasin neile ja kinnitati et on laos ning raha tagastatakse nädala lõpus või nädala alguses ja paar päeva hiljem ka kirjutati emaili et viie päeva prst, ootasin järgmise nädala kolmapäevani ning helistasin ja ei osatud midagi öelda kui ainult helistavad raamatupidajale ja helistavad samal päeval tagasi aga ei, järgmisel päeval helistasin uuesti ning siis öeldi et on mingi järjekord raha tagastamisega kuid tahtsin teada millal ma siis saan aga pidi uurima ning järgmisel päeval ikkagi ei osatud midagi öelda, ma ei soovita, ma ise täna võtan tarbijakaitsega ühendust kuna nendega ei saa midagi kindlat teada!

Полезный обзор?
3234
Viktoria K.

Viktoria K.

2025-01-17 19:33:03

Очень четкая работа сотрудников, быстрая обработка заказа. Самая хорошая цена.

Полезный обзор?
3136

E.

2025-01-17 19:13:14

Tellisin 7.01 kõrvaklapid, kirjas oli, et tarne on 3-7p, mis on täiesti ok. 14.01 polnud ma saanud mitte mingit pakikoodi ja mõtlesin, et 15.01 hakkan nende käest uurima, et kus kaup on. Veidi peale südaööd (ametlikult 15.01) sain järsku teavituse pangaäpi poolt, et raha on tagasi kantud. Läksin vaatama ja olidki tühistanud tellimuse ilma mind teavitamata, et nad ei suuda tarnida neid kõrvaklappe. Rääkimata siis sellest, et oleks pakkunud teist värvi (siiani igal juhul on teist värvi kõrvaklapid neil müügis...) või et kas soovin mõnda teist toodet selle asemel, aga ei, täielik vaikus nende poolt. Pool tärni saavad nad ainult selle tõttu, et nad tagastasid mulle raha. Igal juhul nendelt enam midagi kunagi ei osta.

Полезный обзор?
3534
Keio M.

Keio M.

2025-01-17 16:14:21

Läheb edasi..Tellisin sealt vr quest 3 kuupäeval 15.11.2024 ja nädal aega ei mingit tarne aega ei antud kuni pidin ise seda küsima, peale seda oli tarne 29.11-03.12 ja muidugi saadeti kirja et hilineb välismaalt toode et pole neile lattu jõudnud ja uus tarne on 6.12-11.12 aga samal päeval 3.12 kirjutasin neile tellimuse tühistamist ning raha tagasi aga keegi mitu päeva ei vasta ning 05.12 helistasin nende klenditoele ja ütlesin et ei vastata ja tahan tühistada kohe aga ei, ütles et ootaksin kuni nad vastavad, ja ootasingi kuni 9.12 ja helistasin uuesti et pole vastatud emaili teel, ning mulle tuli teade reaali poolt et mu pakk on jõudnud nende lattu ja annavad juba smartpostile üle pakki kuigi ma 3.12 kirjutasin tühistamise kohta, ja klenditugi andis teada et saadab neile ise kirja et ma olen neile kirjutanud 3.12 tühistamise kohta et ma ei pea ootama kuni pakk tuleb kohale ja siis tagasi nende lattu mis võtab mitu nädalat ja veel 1-7 kuni tagastavad raha, ja 10.12 tuligi pakk kohale, emaili teel tuli teade ja helistasin uuesti tagasi klenditoele ja see ütles et eilne klenditugi andis teada et ma alles 9.12 tühistasin tellimuse kuigi sai eelmise klenditoega räägitud et 3.12 kuupäeval oli tühistatud et ma ei peaks ootama järgmise aastani oma raha tagasi aga siis ütles et ma saadaks emaili selle kohta aga need peaaegu kunagi ei vasta, harv juhus kui vastavad, ja klenditoele ka pakkusin välja et anda mulle tagastuskood et saaksin toote kapist välja võtta ja kohe tagastada muidu seisab see pakiautomaadis kuni 18.12 aga see ka tunduvalt ei sobinud, lihtsat öeldi ma ei tea, kirjuta selle kohta neile emaili teel..lõpuks jõudis lattu kuigi mulle sellest teada ei antud, helistasin neile ja kinnitati et on laos ning raha tagastatakse nädala lõpus või nädala alguses ja paar päeva hiljem ka kirjutati emaili et viie päeva prst, ootasin järgmise nädala kolmapäevani ning helistasin ja ei osatud midagi öelda kui ainult helistavad raamatupidajale ja helistavad samal päeval tagasi aga ei, järgmisel päeval helistasin uuesti ning siis öeldi et on mingi järjekord raha tagastamisega kuid tahtsin teada millal ma siis saan aga pidi uurima ning järgmisel päeval ikkagi ei osatud midagi öelda, ma ei soovita, ma ise täna võtan tarbijakaitsega ühendust kuna nendega ei saa midagi kindlat teada!

Полезный обзор?
4728
Igor K.

Igor K.

2025-01-16 15:30:28

Была заказана зубная щётка 21.12.2024
Сегодня 16.01
Товара до сих пор нет и не понятно когда придет
Никому не советую заказывать в этой конторе
Мы живём в 2025 году
Где доставка идёт в течение 3 рабочих дней максимум

Полезный обзор?
3732
Эльвира И.

Эльвира И.

2025-01-08 23:12:02

Заказали ребёнку к новому году подарок 15.12,в итоге молча вернули деньги 08.01 после уймы звонков.
Никому не советую данного поставщика.

Полезный обзор?
4237
Maria S.

Maria S.

2024-12-31 18:08:57

Teenindus oli sõbralik ja kaup jõudis ruttu.

Полезный обзор?
3536

Поделитесь своим опытом о Areaal.ee!

Будьте активны! Оцените этот продовес, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!

Общая оценка:
?

Напишыте об опыте покупки в магазине. Ассортимент, цена, удобство и так далее.

Доставка:
?

Напишыте ли продукт доставлен вовремя. Контактирует перед поставкой. Была ли упаковка продукта аккуратным и так далее.

Обслуживание:
?

Напишыте об опыте обслуживания. Как вам ответили на все вопросы. Проинформировали вы вовремя и так далее.

Опишите подробнее об опыте покупки:
Номер заказа:

Hind.ee торговый портал онлайн. Здесь вы найдете информацию о более чем 250 магазины и 5 000 000 товары. Ищите товаров, оценитe их, сравнитe цены разных продавцов, найдите дешевле и сэкономьте!