UleFone Armor X12 32GB
UleFone Armor X12 32GB
Ulefone Armor X12 3/ 32GB Black (Without Charger)0% liising 16.91Eur kuni 6 kuud больше |
|
101.44 €
|
B магазин rde.ee |
Ulefone Armor X12 Välitingimustes kasutatav mobiiltelefon, 6GB + 32GB/256GB SD n..больше |
|
164.90 €
|
B магазин minukaubad.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 12:37
! Сообщить об ошибке| Марка | ULEFONE |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1440 |
| Mälumaht | 32 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | UleFone |
| Värv | Oranž |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4860 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor X12 |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 5.45 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 295 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek MT6761V/WAB Helio A22 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 3 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Toetatud mälukaardid | Micro SDXC |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |



















































