UleFone Armor X12 Pro 64GB
UleFone Armor X12 Pro 64GB
Mobiiltelefon UleFone Armor X12 Pro, 64GB, must v., oranž v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 148.9 € больше |
|
118.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mobiiltelefon UleFone Armor X12 Pro, 64GB, must v., oranž v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 148.9 € больше |
|
118.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Ulefone Armor X12 Pro 4/ 64GB Black/ Orange0% liising 19.67Eur kuni 6 kuud больше |
|
118.00 €
|
B магазин rde.ee |
Telefon Ulefone Armor X12 Pro 4GB/64GB OrangeTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
118.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Telefon UleFone Armor X12 Pro 64GB - Some OrangeHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 190.0 € больше |
|
118.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
MOBILE PHONE ARMOR X12 PRO/4/64GB SOME ORANGE ULEFONELaos 9 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! больше |
|
118.30 €
|
B магазин datagroove.ee |
Ulefone Armor X12 Pro telefon, 64/4 GB, must (Armor X12 Pro Black)больше |
|
129.20 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 14:54
! Сообщить об ошибке| Марка | ULEFONE |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS LCD |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1440 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 64 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 256 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kaubamärk | UleFone |
| Värv | Oranž |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 4860 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Armor X12 Pro |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 13 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 5.45 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 257 |
| Andurid | Lähedusandur |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Pikslite tihedus | 295 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Oranž |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G36 (12 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 4 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Välk | Sisseehitatud |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |



















































