Google Pixel 9 256GB
Google Pixel 9 256GB
Google Pixel 9 12/256GB pink pivonie | GOOGLEPIXEL912/1256GBPINK | 0840353912045больше |
|
609.03 €
|
B магазин enter24.eu |
Mobiiltelefon Google Pixel 9, 256 GB, peonyHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 769 € больше |
|
619.99 €*
|
B магазин 1a.ee |
Mobiiltelefon Google Pixel 9, 256 GB, peonyHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 769 € больше |
|
619.99 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Google Pixel 9 256GB Peony0% liising 103.33Eur kuni 6 kuud больше |
|
619.99 €
|
B магазин rde.ee |
Google Pixel 9, 12 GB, 256 GB, roosa - NutitelefonHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 919.99 € больше |
|
619.99 €*
|
B магазин euronics.ee |
Pixel 9 5G 12/256GB Green (GA05844-GB) | GA05844-GB | 840353911611больше |
|
626.45 €
|
B магазин multo.eu |
Telefon Google Pixel 9 5G 256GB ObsidianTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
629.99 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 22:51
! Сообщить об ошибке| Марка | |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2424 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@24/30/60/120/240fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Kõneaeg kuni | 24 |
| Kaubamärk | |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Pruunikas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 4700 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Pixel 9 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 10.5 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 48 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.3 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 100 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 198 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 4G 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 71 - G2YBB 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66, 71, 75 - GUR25 5G 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 77, 78, 258, 260, 261 SA/NSA/Sub6/mmWave - G2YBB 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 30, 38, 40, 41, 66, 71, 75, 76, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 - GUR25 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | + |
| Pikslite tihedus | 422 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Porcelain |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | 1x3.1 GHz Cortex-X4 & 3x2.6 GHz Cortex-A720 & 4x1.92 GHz Cortex-A520 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G715 MC7 |
| Välk | LED |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Показать больше | |




































