Google Pixel 9 256GB
Google Pixel 9 256GB
Google Pixel 9 12/256GB pink pivonie | GOOGLEPIXEL912/1256GBPINK | 0840353912045Vaata lisaks |
|
609.03 €
|
Poodi enter24.eu |
Mobiiltelefon Google Pixel 9, 256 GB, peonyHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 769 € Vaata lisaks |
|
619.99 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Google Pixel 9, 256 GB, peonyHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 769 € Vaata lisaks |
|
619.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Google Pixel 9 256GB Peony0% liising 103.33Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
619.99 €
|
Poodi rde.ee |
Google Pixel 9, 12 GB, 256 GB, roosa - NutitelefonHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 919.99 € Vaata lisaks |
|
619.99 €*
|
Poodi euronics.ee |
Pixel 9 5G 12/256GB Green (GA05844-GB) | GA05844-GB | 840353911611Vaata lisaks |
|
624.25 €
|
Poodi multo.eu |
Telefon Google Pixel 9 5G 256GB ObsidianTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
629.99 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 18:39
! Teata veast| Bränd | |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2424 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@24/30/60/120/240fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Kõneaeg kuni | 24 |
| Kaubamärk | |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Pruunikas |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Sõrmejäljelugeja |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 4700 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Pixel 9 |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 10.5 MP |
| Tagumine kaamera | 50 + 48 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.3 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 100 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 198 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 3G HSDPA 800 / 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 4G 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 71 - G2YBB 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 12, 13, 14, 17, 18, 19, 20, 21, 25, 26, 28, 29, 30, 32, 38, 39, 40, 41, 42, 48, 66, 71, 75 - GUR25 5G 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 29, 30, 38, 40, 41, 48, 66, 70, 71, 77, 78, 258, 260, 261 SA/NSA/Sub6/mmWave - G2YBB 1, 2, 3, 5, 7, 8, 12, 14, 20, 25, 26, 28, 30, 38, 40, 41, 66, 71, 75, 76, 77, 78, 79 SA/NSA/Sub6 - GUR25 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | + |
| Pikslite tihedus | 422 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Porcelain |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | 1x3.1 GHz Cortex-X4 & 3x2.6 GHz Cortex-A720 & 4x1.92 GHz Cortex-A520 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G715 MC7 |
| Välk | LED |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |




































