Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB
Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB
Samsung Galaxy S24 Ultra - B klass - 256GB - Titanium BlackVaata lisaks |
Refurbished
|
588.00 €
|
Poodi gomobiles.eu |
Renoveeritud Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB 5G DS12 kuud garantiid. Tasuta kohaletoimetamine. |
Refurbished
|
595.00 €
|
Poodi rstored.eu |
Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256gb Black Klass C+ (Üle keskmise)Kontrollitud seadmed. 12-kuud garantiid. Soodne järelmaks. 14-päevane tagastus. Vaata lisaks |
Refurbished
|
659.00 €
|
Poodi technocircle.ee |
Samsung Galaxy S24 Ultra 17,3 cm (6.8") Kaksik-SIM 5G USB tüüp-C 12 GB..Vaata lisaks |
|
889.42 €
|
Poodi percte.eu |
Mobiiltelefon Samsung Galaxy S24 Ultra 5G, 256 GB, titanium black v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1109 € |
|
899.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Samsung Galaxy S24 Ultra 5G, 256 GB, titanium black v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1109 € |
|
899.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 12/256GB Dual SIM tytan czarny (S928)Vaata lisaks |
|
916.02 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Samsung Galaxy S24 Ultra 5G Viedtālrunis 12/256GB Black (SM-S928BFZK) | SM-S928B..Vaata lisaks |
|
930.00 €
|
Poodi enter24.eu |
Samsung S928B Galaxy S24 Ultra 256GB Titanium Graykiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 155.43Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
932.55 €
|
Poodi rde.ee |
Samsung Galaxy S24 Ultra S928 Dual Sim 5G 12GB/256GB Titanium BlackVaata lisaks |
|
950.84 €
|
Poodi dakauf.eu |
Samsung S928B DS 5G S24 Ultra 12GB/256GB Titanium Black EU | 99935098 | 88060954.. |
|
953.70 €
|
Poodi multo.eu |
Samsung Galaxy S24 Ultra AI nutitelefon, Android mobiiltelefon ilma lepinguta, 1.. |
|
2325.32 €
|
Poodi minukaubad.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 18:35
! Teata veast| Bränd | Samsung |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | LTPO AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1440 x 3088 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass Victus 3 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 8K@24/30fps |
| Kaubamärk | Samsung |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Klaas |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | Li-ion |
| Aku maht | 5000 |
| Väljalaske aasta | 2024 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | Galaxy S24 Ultra |
| Eesmine kaamera | 12 MP |
| Tagumine kaamera | 200 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Ekraani suurus | 6.8 |
| Juhtmeta laadimine | + |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | Puudub |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Andurid | Kompass |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 500 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| AI võimekus | Galaxy AI |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Titaanmust |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Qualcomm SM8650-AC Snapdragon 8 Gen 3 (4 nm) |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Adreno 750 (1 GHz) |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |


































































Kuzja P.
2024-04-15 19:57:55
Ооооочень крутой смартфон советую я конечно его не покупал но всеравно советую