Apple MacBook Pro 14 M4
Apple MacBook Pro 14 M4
Apple Macbook Pro 14.2 M4 16GB/512GB MW2U3LL/A Space Gray USA | 36743181 | 19594..больше |
|
1571.67 €
|
B магазин enter24.eu |
Apple MacBook Pro 14 M4 10 CPU 10 core GPU 512GB SSD, 16GB 14.2" (3024x1964) Liq..больше |
|
1689.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Apple Macbook Pro - M4 | 14,2" | 16GB | 512GB | Mac OS | Srebrnyбольше |
|
1699.53 €
|
B магазин percte.eu |
Apple Macbook Pro - M4 | 14,2" | 16GB | 512GB | Mac OS | Srebrnyбольше |
|
1744.62 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Apple MacBook Pro 14" Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Silver/INT | Apple |
|
1769.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Apple MacBook Pro 14 M4 16GB 512GB SSD Silver EN MW2W3ZE/ A0% liising 303.13Eur kuni 6 kuud больше |
|
1818.80 €
|
B магазин rde.ee |
Apple Macbook Pro 14" Silver, M4 10C, 16GB, 512GB SSD, 10 Core GPU, INT MW2W3ZE/A |
|
1836.52 €
|
B магазин toppc.ee |
Apple Macbook Pro - M4 | 14.2" | 16GB | 512GB | Mac OS | Silver - MBP14-M4|RAM:1..больше |
|
1889.40 €
|
B магазин galador.ee |
Sülearvuti Apple MacBook Pro, M4, 16 GB, 512 GB, 14 ", 10-Core GPU, must, en/ru ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2359 € больше |
|
1899.05 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Apple MacBook Pro, M4, 16 GB, 512 GB, 14 ", 10-Core GPU, must, en/ru ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2359 € больше |
|
1899.05 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sülearvuti Apple MacBook Pro 14" Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/1TB GB SSD/Silve..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
2118.70 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 15:21
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Liquid Retina XDR |
| Ekraani eraldusvõime | 3024 x 1964 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Apple |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | - |
| Pikkus | 312.6 |
| Seeria | Apple MacBook Pro |
| Videokaardi mudel | 10-Core GPU |
| Laius | 221.2 |
| Kaal | 1.55 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 72.4 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 15.5 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Klaviatuuri keel | Inglise / Vene |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku tööiga kuni | 24 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Показать больше | |














































