Apple MacBook Pro 16 M4 Pro
Apple MacBook Pro 16 M4 Pro
Apple MacBook Pro 16 M4 Pro 14 CPU 20 core GPU 512GB SSD, 24GB 16.2" (3456x2234)..больше |
|
2339.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Apple MacBook Pro 16 M4 Pro 24GB 512GB SSD Space Black SWE MX2X3KS/ A0% liising 491.33Eur kuni 6 kuud больше |
|
2947.99 €
|
B магазин rde.ee |
Apple MacBook | Pro | Silver | 16 " | 3456 x 2234 pixels | Apple M4 Pro | 24 GB .. |
|
2992.90 €
|
B магазин multo.eu |
APPLE MacBook Pro - M4 Pro (14/20) | 16,2" | 24GB | 512GB | Mac OS | Thtpuu Mustusбольше |
|
3048.10 €
|
B магазин smartech.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 23:39
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Liquid Retina XDR |
| Ekraani eraldusvõime | 3456 x 2234 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Apple |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | - |
| Pikkus | 355.7 |
| Seeria | Apple MacBook Pro |
| Videokaardi mudel | 20-Core GPU |
| Laius | 248.1 |
| Kaal | 2.14 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 100 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 16.8 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 Pro |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Operatiivmälu (RAM) | 24 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 100 |
| Aku tööiga kuni | 24 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Показать больше | |










































