Apple MacBook Pro 16 M4 Pro
Apple MacBook Pro 16 M4 Pro
Apple MacBook Pro 16.2 inches: M4 Pro 14/20, 24GB, 512GB SSD - Space BlackVaata lisaks |
|
2630.43 €
|
Poodi percte.eu |
Apple MacBook Pro 16 M4 Pro 14 CPU 20 core GPU 512GB SSD, 24GB 16.2" (3456x2234)..Vaata lisaks |
|
2675.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
MacBook Pro 16" Apple M4 Pro 14C CPU, 20C GPU/24GB/512GB SSD/Space Black/INT MX2..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 2992.0 € |
|
2699.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Apple MacBook Pro 16" 2024 M4 Pro/24/1TB 14C CPU 20C GPU Silber BTO | Z1FP | 406.. |
|
2773.14 €
|
Poodi enter24.eu |
Apple MacBook Pro 16 M4 Pro 24GB 512GB SSD Space Black EN MX2X3ZE/ A0% liising 483.79Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
2902.73 €
|
Poodi rde.ee |
Apple MacBook Pro 16.2 inches: M4 Pro 14/20, 24GB, 512GB SSD - Space Black |
|
2956.18 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Apple MacBook | Pro | Silver | 16 " | 3456 x 2234 pixels | Apple M4 Pro | 24 GB .. |
|
2992.90 €
|
Poodi multo.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:46
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | Liquid Retina XDR |
| Ekraani eraldusvõime | 3456 x 2234 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Apple |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | - |
| Pikkus | 355.7 |
| Seeria | Apple MacBook Pro |
| Videokaardi mudel | 20-Core GPU |
| Laius | 248.1 |
| Kaal | 2.14 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 100 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 16.8 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 Pro |
| Protsessori tuumad | 14 |
| Operatiivmälu (RAM) | 24 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SDXC |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 100 |
| Aku tööiga kuni | 24 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |










































