Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H
Lenovo Legion Pro 7 Gen 10, 16'', WQXGA, OLED, 240 Hz, Ryzen 9, 32 GB, 1 TB, RTX.. |
Poodi euronics.ee |
LENOVO Legion Pro 7 16AFR10H 16-tolline mngulapiga, Windows 11 Home (83RU001JMX)..Vaata lisaks |
Poodi smartech.ee |
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H 16" gaming laptop, Windows 11 Home (83RU001JMX)Vaata lisaks |
Poodi galador.ee |
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H 16" OLED 240Hz WQXGA AMD R9 9955HX3D 32GB 2TB RTX 5..Vaata lisaks |
Poodi arvutitark.ee |
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Ryzen 9 9955HX3D 16.0" WQXGA OLED 500 nits 240 Hz .. |
Poodi viron.ee |
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Ryzen 9 9955HX3D 16.0" WQXGA OLED 500 nits 240 Hz L.. |
Poodi percte.eu |
Lenovo Legion Pro 7-16 - Ryzen 9 9955HX | 16.0"-WQXGA-OLED-240Hz | 64GB | 2TB | .. |
Poodi multo.eu |
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Ryzen 9 9955HX3D 16.0" WQXGA OLED 500 nits 240 Hz L..Vaata lisaks |
Poodi eestipoisid.eu |
Sülearvuti Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Ryzen 9 9955HX3D / 64 GB / 2 TB / Window.. |
Poodi enter24.eu |
Poodi heahind.ee |
Poodi toppc.ee |
Poodi 1a.ee |
Poodi k-rauta.ee |
Lenovo Legion Pro 7-16 - Ryzen 9 9955HX | 16.0"-WQXGA-OLED-240Hz | 64GB | 2TB | ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
Poodi bigbox.ee |
Poodi kaup24.ee |
Lenovo Legion Pro 7 16AFR10H Ryzen 9 9955HX3D 16.0" WQXGA OLED 500 niti 240 Hz L.. |
Poodi freyo.ee |