Apple Mac Mini M4 Pro
Apple Mac Mini M4 Pro
Apple Mac mini M4 Pro 12CPU-16GPU 24GB 512GB | MCX44D/A | 195949942433больше |
|
1573.98 €
|
B магазин enter24.eu |
APPLE Mac mini: M4 Pro 12/16, 24GB, 512GB SSD | MCX44ZE/A | 195949942747 |
|
1606.65 €
|
B магазин viron.ee |
Personaalarvuti Apple Mac mini M4 Pro 12C CPU, 16C GPU/24GB/512GB SSD | |
|
1640.00 €
|
B магазин evelatus.ee |
Apple Mac mini Apple M4 Pro 12C CPU, 16C GPU/24GB/512GB SSD | Apple |
|
1679.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Mac mini Apple M4 Pro 12C CPU, 16C GPU/24GB/512GB SSD MCX44ZE/Aбольше |
|
1688.20 €
|
B магазин kaup24.ee |
Apple Mac mini M4 Pro 24GB 512GB SSD EN MCX44ZE/ A0% liising 282.36Eur kuni 6 kuud |
|
1694.16 €
|
B магазин rde.ee |
Statsionaarne arvuti Mac mini Apple M4 Pro 12C CPU, 16C GPU/24GB/512GB SSD MCX44..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1694.16 €
|
B магазин bigbox.ee |
Apple Mac Mini (2024) M4 Pro 12C/16C, 24 GB, 512 GB, hõbe - Lauaarvuti |
|
1749.00 €
|
B магазин euronics.ee |
Apple Mac mini CZ1JV-110100 M4 Pro 14- CPU, 20- GPU, 48 GB RAM, 512 GB SSD, 10 G.. |
|
2699.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 20:54
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Mini |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 155 |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Pikkus | 12.7 |
| Seeria | Mac Mini |
| Videokaardi mudel | 16-Core GPU |
| Laius | 12.7 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Miniarvutid |
| Kõrgus | 5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 Pro |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Operatiivmälu (RAM) | 24 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise / Vene |
| Liidesed | Headphone (3.5mm) |
| Показать больше | |









































