Apple Mac Mini M2
Apple Mac Mini M2
Mac mini 2023 - M2 / 8GB / 256GB SSD (Uuendatud, seisukord nagu uus) |
Refurbished
|
449.00 €
|
B магазин kaup24.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:03
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | Mini |
| Toiteploki (PSU) mudel | AC |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hall |
| Mudel | MNH73ZE/A LT/EE |
| Pikkus | 19.7 |
| Seeria | Mac Mini |
| Videokaardi mudel | M2 Pro 16-Core |
| Laius | 19.7 |
| Kaal | 1.18 |
| Arvuti tüüp | Miniarvutid |
| Kõrgus | 3.58 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Mac OS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M2 |
| Protsessori mudel | Apple M2 Pro |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M2 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 10/100/1000, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | - |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise (INT) |
| Liidesed | 4 x Thunderbolt 4 |
| Показать больше | |


















































