MSI PRO AP222T
MSI PRO AP222T
Komputer MSI PC AIO PRO AP222T 13M-415XEU, i3-13100, 21.5" FHD, 8GB, 256GB SSD, ..больше |
|
636.09 €
|
B магазин enter24.eu |
MSI PRO AP222T 13M-437XEU, Core i3-13100, 8GB, 512GB, No OS PRO AP222T 13M-437XEU |
|
700.55 €
|
B магазин toppc.ee |
MSI PRO AP222T 13M-437XEU Intel Core i3-13100 21.5inch FHD Touch 8GB 512GB SSD N.. |
|
730.79 €
|
B магазин galador.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-19 08:45
! Сообщить об ошибке| Марка | MSI |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | FHD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 4.6 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 120 |
| Kaubamärk | MSI |
| Värv | Valge |
| Mudel | AP222T 13M-092XEU |
| Pikkus | 20.93 |
| Seeria | AIO PRO |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 49.92 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 (SO-DIMM) |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 37.29 |
| Ekraani diagonaal | 21.5 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Linux |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-13400 |
| Protsessori sagedus | 1.8 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Linux |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Realtek ALC897 |
| Võrgukaart | 802.11ac |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Liidesed | Bluetooth 5.0 |
| Показать больше | |





























