Apple iMac 24 M4 512GB
Apple iMac 24 M4 512GB
Statsionaarne arvuti Mac mini Apple M4 10C CPU, 10C GPU/24GB/512GB SSD MCYT4ZE/ATarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1298.96 €
|
B магазин bigbox.ee |
Apple iMac 24" Retina 4,5K 2024 M4/16/512GB 8C GPU Silber BTO | Z1E2 | 406856898..больше |
|
1684.45 €
|
B магазин enter24.eu |
Apple iMac24'' Silver/M4-8C-CPU,8C-GPU/16GB/512GB SSD/Key-Deutsch/MM2больше |
|
1735.36 €
|
B магазин percte.eu |
APPLE Computer iMac 24" 4.5K M4 10C 10C 16GB 512GB | MWV03SL/A | 0195949596933больше |
|
1756.28 €
|
B магазин viron.ee |
Apple 24-inch iMac with Retina 4.5K display: M4 chip with 10-core CPU and 10-cor..больше |
|
1830.40 €
|
B магазин galador.ee |
Apple iMac - M4 (10/10) | 24" | 16GB | 512GB | Silver | MWUV3ZE/A | 195949595325 |
|
1856.50 €
|
B магазин multo.eu |
Arvuti Apple lauaarvuti Mac mini M4 Pro 12C CPU, 16C GPU / 24GB / 512GB SSD | INTбольше |
|
1876.04 €
|
B магазин kaup24.ee |
Apple iMac 24" 4.5K Retina M4 16GB 512SSD EN Silver MWUV3ZE/ A0% liising 313.17Eur kuni 6 kuud |
|
1879.00 €
|
B магазин rde.ee |
Apple iMac MWV33D A blau 61cm(24") M4 10- Chip, 10- GPU, 16GB Ram, 512GB SSD,больше |
|
1989.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Apple iMac 24" (2024), M4 10C/10C, 16 GB, 512 GB, RUS, roosa - Kõik-ühes lauaarv..больше |
|
1999.00 €
|
B магазин euronics.ee |
Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/512GB SSD/Green/INTбольше |
|
1999.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Statsionaarne arvuti Apple iMac 4.5K M4, 512 GB, 24 " 16 GB, SSD 512 GB, 10-Core..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2069 € больше |
|
1999.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Statsionaarne arvuti Apple iMac 4.5K M4, 512 GB, 24 " 16 GB, SSD 512 GB, 10-Core..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2069 € больше |
|
1999.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Apple iMac 24” 4.5K, Apple M4 10C CPU 10C GPU, 16GB, 512GB, Green, INT MWV03ZE/Aбольше |
|
2084.68 €
|
B магазин toppc.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 10:55
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | Retina ekraan |
| Ekraani eraldusvõime | 4480 x 2520 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Eesmise kaamera eraldusvõime pikslites | 12 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Sinine |
| Pikkus | 54.7 |
| Seeria | iMac 4.5K |
| Videokaardi mudel | 10-Core GPU |
| Laius | 14.7 |
| Kaal | 4.4 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 46.1 |
| Ekraani diagonaal | 24 |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise (INT) |
| Liidesed | 4 x Thunderbolt 4 |
| Показать больше | |














































