Apple iMac 24 M4 256GB
Apple iMac 24 M4 256GB
Apple sülearvuti MacBook Air 13" 2025 M4 chip with 10-Core CPU and 8-Core GPU, 1..больше |
|
1011.46 €
|
B магазин kaup24.ee |
Apple iMac 24" Retina 4,5K 2024 M4/16/256GB 8C GPU Silber MWUC3D/A | MWUC3D/A | ..больше |
|
1409.65 €
|
B магазин enter24.eu |
Apple iMac ALL IN ONE M4 8 core CPU 8 core GPU 256GB SSD, 16GB 24" (4480x2520) 4..больше |
|
1429.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Apple iMac 24" Retina 4.5K 2024 M4/16/256GB 8C GPU Green MWUE3D/A | MWUE3D/A | 0..больше |
|
1433.20 €
|
B магазин multo.eu |
APPLE iMac 24 Retina 4.5K 2024 M4/16/256GB 8C GPU Grn MWUE3D/Aбольше |
|
1445.30 €
|
B магазин smartech.ee |
Lauaarvuti Apple iMac 24” 4.5K Retina, Apple M4 8C CPU, 8C GPU/16GB/256GB SSD/Pi..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1454.96 €
|
B магазин bigbox.ee |
Apple iMac 24" 4.5K Retina M4 16GB 256SSD EN Pink MWUG3ZE/ A0% liising 243.24Eur kuni 6 kuud |
|
1459.41 €
|
B магазин rde.ee |
Statsionaarne arvuti Apple iMac 4.5K M4, 256 GB, 24 " 16 GB, SSD 256 GB, 8-Core ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1559 € больше |
|
1499.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Statsionaarne arvuti Apple iMac 4.5K M4, 256 GB, 24 " 16 GB, SSD 256 GB, 8-Core ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1559 € больше |
|
1499.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Apple iMac 24" (2024), M4 8C/8C, 16 GB, 256 GB, RUS, sinine - Kõik-ühes lauaarvu..больше |
|
1499.00 €
|
B магазин euronics.ee |
Apple iMac with 4.5K Retina display AIO M4 16GB 256GB Apple M4 8-core Apple macO..больше |
|
1549.19 €
|
B магазин galador.ee |
APPLE iMac 24 inch: M4 10/10, 16GB, 256GB SSD - Silver Nano | MD3H4ZE/A | 195950.. |
|
1822.18 €
|
B магазин viron.ee |
Apple iMac 24” 4.5K Retina Nano-texture Glass, Apple M4 10C CPU, 10C GPU/16GB/25.. |
|
1999.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Apple iMac 24” 4.5K Retina Nano-texture Glass, M4 (10C CPU, 10C GPU), 16GB, 256G.. |
|
2084.68 €
|
B магазин toppc.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 22:23
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | Retina ekraan |
| Ekraani eraldusvõime | 4480 x 2520 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Eesmise kaamera eraldusvõime pikslites | 12 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Hõbe |
| Mudel | Nano-texture glass |
| Pikkus | 54.7 |
| Seeria | iMac 4.5K |
| Videokaardi mudel | 10-Core GPU |
| Laius | 14.7 |
| Kaal | 4.4 |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 46.1 |
| Ekraani diagonaal | 24 |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Installitud operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple |
| Protsessori klass | M4 |
| Protsessori mudel | M4 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Apple |
| Videokaardi seeria | M4 |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 10/100/1000 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise (INT) |
| Liidesed | 4 x Thunderbolt 4 |
| Показать больше | |







































