Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB
Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB
Viedtālrunis Xiaomi Redmi Note 13 5G 8/256GB Ocean Teal | 862210 | 6941812754993 |
|
257.89 €
|
Poodi enter24.eu |
Mobiiltelefon Xiaomi Redmi Note 13 5G, 256 GB, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 329 € |
|
302.90 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Xiaomi Redmi Note 13 5G, 128GB, sinine v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 329 € |
|
302.90 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-15 14:23
! Teata veast| Bränd | Xiaomi |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2400 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | Xiaomi |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 5000 |
| Mudel | Redmi Note 13 5G |
| Eesmine kaamera | 16 MP |
| Tagumine kaamera | 108 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.67 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Päritoluriik | Hiina |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 5G kommunikatsiooni tugi | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Dimensity 6080 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |


















































